COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Beylikdüzü Kavaklı Caddesi Kavaklı Konaklarında 131m2 2 Adet Dükkan

Bankadan 131m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13135
Metre Kare 131m2
Ada 286
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 7
Bağımsız Bölüm 7,8
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAVAKLI MAHALLESİ, KAVAKLI CADDESİ, KAVAKLI KONAKLARI, NO: 42A A BLOK DÜKKAN NO: 2-3, BEYLİKDÜZÜ/İSTANBUL

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: İstanbul İli, Beylikdüzü İlçesi, Kavaklı Mahallesi, Kavaklı Caddesi üzerinde yer alan Kavaklı Konakları içerisinde bulunan A blok 2-3 bağımsız bölüm nolu dükkanlardır. Taşınmazlara, Esenyurt istikametinden Yakuplu istikametinde Hürriyet Bulvarı üzerinden ilerlerken sağda yer alan Beylikdüzü Kaymakamlığı'nı geçtikten sonra yine sağda yer alan Kavaklı Caddesi'ne girilerek ulaşılabilir. Konu taşınmazlara Kavaklı Caddesi ve Yeşilyurt Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçla ulaşım imkanları bulunmaktadır. 

Özellikler: Taşınmaz 2 no'lu bağımsız brüt ~65 m² ,3 no'lu bağımsız ~66 m²alanlı olup zemin katta 131 m2 tek hacimden oluşmaktadır. Dışarıdan yapılan gözleme göre A blok 2 ve 3 bağımsız bölüm numaralı dükkanların birleştirilerek birlikte kullanıldığı tespit edilmiştir. A blok 2 ve 3 bağımsız bölüm numaralı dükkanlar A blokun zemin katında konumlu olup Kavaklı Caddesi cephelidir. 8 metre vitrin genişliği bulunmaktadır.

Ana bina A Blok: 10 (2Bodrum + Zemin Kat + 7 Normal Kat) kattan oluşmaktadır. 2.Bodrum Kat: otopark, 1. Bodrum Kat: 1 bağ.böl. nolu sosyal tesis Zemin Kat: 6 adet dükkan Normal katlar: her katta 2’şer adet mesken A Blokta toplam 21 adet bağımsız bölüm yer almaktadır.