COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Meydan Mahallesi Japon Pasajı'nda 15m2 Dükkan

Bankadan 15m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14096
Metre Kare 15m2
Ada 406
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 23
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 81
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Batman Merkez Meydan Mahallesi Mehmet Sincar Caddesi No:8 Kat:2 BB:81

Açıklama

%0,69 kâr oranı avantajı ile 60 aya varan vade seçeneğiyle bu gayrimenkulü Türkiye Finans Gayrimenkul Finansmanı ile avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz Batman Japon Pasajı 2.katta yer alan 81 b.b. nolu taşınmaz projesinde ve mahallinde merdiven kovasına göre sağ kolda baştan beşinci sırada yer alan 15 m2 alanlı dükkandır. Taşınmazların konumlu olduğu yapının zemin ve 1.katı tamamen kullanılmakta olup, 2.kat depo olarak kullanılmakta, 3.katta ise bulunan bağımsız bölümlerin tamamı boş durumdadır. 2 ve 3.katta yer alan kullanılmayan bağımsız bölümlerin kapsamlı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Ana taşınmaz 417,58 m2 alan üzerine kurulu olan ana gayrimenkul tek bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina; bodrum, zemin, 3 normal kat ve teras kattan oluşmakta olup, binanın bodrum katında;12 adet dükkan ve 2 adet depo, zemin katta; 18 adet dükkan ve 2 adet bina girişi, 1.katında; 23 dükkan, 2.katta 32 dükkan, 3.katta 29 dükkan ve teras katta 1 adet ofis olmak üzere binada toplam 117 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişleri Mehmet Sincar Caddesi ve Raman Caddesine bakan güney ve kuzey cephelerindedir. Zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalı, bina giriş kapısı kepenk olup, kat sahanlıkları granit mermer döşelidir. Vaziyet planında bina girişi belirtilmemiş olup binanın şekli nedeni ile zemin kat planı ve kat planları çakıştırıldığında bina girişi tespit edilmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz Batman ili, Merkez ilçesi, Meydan Mahallesi, Mehmet Sincar Caddesi, Japon Pasajı, No:8/223(81 NBB) adresinde konumludur. Gayrimenkule ulaşmak için Cumhuriyet Bulvarı üzerinde batı yönünde (Meydan istikametinde) ilerlenir. Cumhuriyet Bulvarı ile Mehmet Sincar Caddesi kesişiminden sağa Mehmet Sincar Caddesi yönüne geçiş yapılır. Taşınmaz bu istikamette Mehmet Sincar Caddesi üzerinde yaklaşık 100 metre ilerde Raman Caddesi ile kesişiminde sağ tarafta köşe başında konumludur. Konu gayrimenkulün bulunduğu bölge topografik açıdan düz bir yapıya sahiptir. Bölgedeki yapıların geneli 15- 20 yıl içerisinde bitişik nizamında inşa edilmiş olup genellikle 4-6 katlı konut ve ticari yapılardan oluşmaktadır. Yakın çevresinde Batman Belediyesi, Kent Meydanı, 10 Nisan Polis Karakolu ve benzer nitelikli taşınmazlar yer almaktadır. Taşınmazın yer aldığı bölgede altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, bölgeye ulaşım özel araç ve toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir.

Not: 07/05/1997 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) mevcuttur. Isıtma için mevcut tesisat olarak klima da bulunmaktadır.