COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Şirinevler Mahallesinde 170m2 2 Katlı Müstakil Bina

Bankadan 3 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13581
Oda Sayısı 3
Metre Kare 170m2
Ada 1962
Parsel 30
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 40
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 180

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Batman İli, Merkez İlçesi, Şirinevler Mahallesi, 1402 Sokak , No: 9/1-3

Açıklama

Özellikler:  1962 Ada 30 Parsel 180,08 m2 yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın batı cephesinde 10 metrelik imar yolu, kuzey, güney ve batı cephelerinde benzer parseller yer almaktadır. Parselin kısa kenarları 10 metre, uzun kenarları 18 metre olup ara parselde konumludur. Düzgün dikdörtgen şekle sahip eğimsiz arazi yapısına sahip konu taşınmaz üzerinde 1 adet zemin kat+ 1 kattan oluşan ruhsatsız yapı bulunmaktadır.Taşınmaz üzerinde bulunan ruhsatsız yapı zemin+1 normal kattan oluşmaktadır. Parsel üzerindeki yapı iki parsel üzerinde kalmakta olup konu parsel üzerinde kalan kısımda Zemin katta 1adet dükkan, 1. Normal katta ise 1 adet mesken olduğu dışarıdan gözlemlenmiştir. TKGM parsel sorgu sisteminden ve Batman Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde halihazır haritadan yapılan ölçümlerden yapının bir kısmının 1962 ada 30 parselde bir kısmının ise 1962 ada 31 parselde konumlu olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Yapının 1962 ada 30 parselde kalan kısmında zemin kat yaklaşık brüt 115 m2, 1. Normal kat ise yaklaşık brüt 123 m2 kapalı alana sahip iken 1962 ada 31 parselde kalan kısmında zemin kat yaklaşık brüt 105 m2, 1. Normal kat ise yaklaşık brüt 117 m2 kapalı alana sahiptir. Yapının zemin katı 220 m2, 1. Normal katı ise 240 m2 alana sahiptir. Konu taşınmaz üzerinde bulunan yapının dış cephesi sıva üzerine klasik düz boya olup yapının diğer cepheleri tuğla ile kaplıdır. Yapının zemin katında bulunan dükkanlarda kepenk takılı olup, normal katın balkon korkulukları bulunmamaktadır. Normal katında bulunan pencereler pvc doğrama olup demir korkulukla kaplıdır. Bina giriş kapısı camekanlı demir doğramadır. Bina bakımsız olup tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. 

Ulaşım:  Taşınmaz, Batman İli, Merkez İlçesi, Şirinevler Mahallesi, 1402 Sokak , No: 9/1-3 adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım için Batman Belediyesi referans alınarak Atatürk Bulvarı üzerinden kuzey yönlü 150 metre ilerlenerek sağa 1405 sokağa dönülür. 1405 sokak üzerinden doğu yönlü 20 metre ilerlenerek sola 1402 sokağa dönülür. 1402 sokak üzerinden kuzey yönlü 80 metre ilerlenerek sağ kol üzerinde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazın yakın çevresinde Cumhuriyet Ortaokulu, Batman Belediyesi, Basın Kavşağı, Yıldız Cami, Belediye Parkı vb. yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz Atatürk Bulvarına 30 metre mesafede konumludur. Gayrimenkulün bulunduğu bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış durumda olup kamu hizmetlerinden istifade tamdır.

Not: Taşınmaza ait herhangi bir ruhsat tespit edilmemiştir. Taşınmaz arsa tapuludur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.