Batman Merkez Pazaryeri Mahallesinde 165 m2 Dükkan

Bankadan 165m2

Özellikler

Tapu no 9961
Ada 0
Parsel 10980
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 2
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Pazaryeri Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Bulvarı, Dış Kapı No: 144A Merkez / BATMAN

Batman Merkez Pazaryeri Mahallesinde 165 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Sevgi Caddesi ve Kıbrıs Şehitleri Bulvarının kesiştiği kavşaktan Kıbrıs Şehitleri Bulvarı üzerinden kuzeybatı yönüne doğru 70 m ilerledikten sonra sağda konumlu konu taşınmazın yer aldığı 144 dış kapı no.lu yapıya ulaşım sağlanır.


Özellikler: Taşınmaz; bina girişine göre solda yer almakta olup, giriş, müdüriyet, çalışma bölümü, banyo, wc olmak üzere brüt 165 m2 alandan oluşmaktadır.

Taşınmazın konumlu olduğu parsel 361,00 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde bir adet bina bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup, projesinde ve yerinde 1 bodrum, zemin, 2 normal olmak üzere toplam 4 katlıdır. Binanın bodrum katında sığınak, zemin katında 1 ve 2 bağımsız bölüm no’lu dükkanlar ve 2 normal katın her birinde 1’er adet daire olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası kaplıdır. Değerleme konusu taşınmaz vaziyet planında ve kesitlerde 1 bodrum, zemin, 4 normal olmak üzere toplam 6 katlı şeklinde projelendirilmiş olup, onaylı mimari projesinde ve yerinde 1 bodrum, zemin, 2 normal olmak üzere toplam 4 katlıdır. İki tane normal kat inşa edilmediği tespit edilmiştir.

Not: 12.03.1996 tarihli Yapı Kullanma izin (İskan) Belgesi mevcuttur.