COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Meydan Mahallesi'nde 120 m2 Ofis

Bankadan 120m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14147
Metre Kare 120m2
Ada 1621
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 9
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 9
Ruhsat Tarihi 13/10/2011
Bağımsız Bölüm 13
Bulunduğu Kat 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Batman İli, Merkez İlçesi, Meydan mah., Atatürk Bulvarı, Referans Plaza, No:9, 7. kat, Bağımsız Bölüm no:13

Açıklama

Özellikleri: Taşınmaz, 7. kat 13 numaralı bağımsız bölüm numaralıdır. Brüt 120 m2 alanlı olup MESKEN vasıflı olup, OFİS olarak kullanılmaktadır. Taşınmaz, 2 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, wc bölümlerinden oluşmaktadır. Bina girişine göre sol cephede yer almaktadır. Doğu ve batı cephelidir. Taşınmazın içerisinde döşemeler; seramik kaplama, duvarlar; ıslak hacimlerde fayans, oda ve salon hacimlerinde saten boya, iç kapılarda, ahşap kapı, pencerelerde, PVC doğrama, dış kapıda ise çelik kapı kullanılmıştır. Tavanlar kartonpiyer tavandır. Taşınmaz içerisinde, kalorifer tesisatı mevcut olup, ısınma sistemi olarak kombi bulunmaktadır. Mutfakta, hazır mutfak dolabı ve mermerit tezgah kullanılmıştır. Taşınmazın tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Salon ve oturma odası hacimleri arasındaki ayırıcı duvarları kaldırılmış olup oturma odası hacminde bulunan yaklaşık brüt 1 m2lik baca hacminin oda hacmine dahil edildiği ve oturma odası hacminde 0.30 metrelik konsol büyümesi yapılarak yaklaşık brüt 2 m2lik alan artışına sebep olmuştur. Salon ve oturma odası hacimlerinin antre hacmine bakan duvarları yaklaşık 0.40 metre ötelenerek inşa edilmiştir. Taşınmazın yaklaşık brüt 123 m2 kapalı alana sahip olduğu görülmüştür.

Ana taşınmaz, bodrum kat, zemin kat , asma kat, 7 adet normal kattan oluşmaktadır. Binanın doğu cephesi kompozit kaplama batı cephesi ise sıva üzeri düz boyadır. Bina dış kapısı ferforje demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama,merdiven sahanlığı zeminleri seramik, duvarları ise alçı üzeri saten boyadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina merkezi bireysel kombi sistemine sahiptir. Yapımı 2011 yılında tamamlanmış olan bina genel itibariyle bakımlı olup herhangi bir tadilat ihtiyacı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Batman Belediyesi karşısında konumludur. Bölge yapılaşmaları genelde alt katı işyeri olan binalardan oluşmaktadır.  Taşınmazın çevresindeki yapılar bitişik nizamlı olup Belediye karşısı olması sebebiyle genel olarak ofislerin bulunduğu bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu bölge, Batmanın Merkez ilçesinde, Diyarbakır Caddesi boyunca plazalar, işyerleri, hastaneler, oteller vb. bulunmaktadır. Bölgede alt yapı sorunu olmayıp, kamu hizmetlerinden istifade tamdır. Şehrin en işlek bölgelerinden olan Dörtyol kavşağında bulunan taşınmaza ulaşım Atatürk Bulvarı üzerinden sağlanabilmektedir.

Not: Taşınmaza ait 13.10.2011 tarih 90 sayı numaralı yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı meskendir, ofis olarak kullanılmaktadır.