COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Batman Merkez Bahçelievler Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 130m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13281
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 130m2
Ada 169
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Batman İli, Merkez İlçesi, Tilmerç Köyü, Mahar Mevkii, Bahçelievler Mah., 1627/A sok., Halil Karatay Apart., No:8, 5. Kat, Bağımsız Bölüm No:11

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, bulunduğu binanın beşinci katında yer alan 11 nolu bağımsız bölüm olup bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. İnsan Hakları Bulvarı üzerinden binaya bakıldığında ise sol tarafta konumludur. Konu taşınmaz 26.04.2012 tarih P.64 sayılı onaylı mimari projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, antre, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 130 m2 alana sahiptir. 

Ana taşınmaz, 585,00 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde ayrık nizamda ve betonarme tarzda tek blok olarak inşa edilmiştir. 26.04.2012 tarih P.64 sayı onaylı mimari projesine göre bodrum + zemin + asma kat + 5 normal kat olarak projelendirilmiş olup yerinde projesine uygun olarak inşa edildiği tespit edilmiştir. Konu taşınmaza ait onaylı mimari projede bodrum katta sığınak, otopark, kazan dairesi, zemin katta 2 adet asma katlı dükkan, otopark ve bina girişi, asma katta zemin katta bulunan 2 adet dükkanın ekleri ve galeri boşlukları, 5 normal katın her birinde 2şer adet mesken bulunmaktadır. Bina genelinde toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu binaya ait onaylı mimari projede bina girişi zemin kat seviyesinden ve güney cepheden verilmiş olup yerinde aynı kat ve cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazda 1 adet asansör mevcuttur. Bina dış cephesi akrilik boyalıdır. Merdiven basamak ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Merdiven korkuluğu alüminyum doğrama ve bina giriş kapısı camekanlı alüminyum doğramadır. Bölgede her türlü altyapı hizmeti mevcut olup, ana yapı bu hizmetlerden yararlanmaktadır.

Ulaşım: Turgut Özal Bulvarı ile İnsan Hakları Bulvarı kesişiminden İnsan Hakları Bulvarına dönülerek doğu yönlü 300 metre ilerlenir. 300 metre ilerlendikten sonra sola dönülerek 100 metre ilerlenir ve sağa dönülür. İnsan Hakları Bulvarı üzerinden 300 metre doğu yönlü ilerlendikten sonra sağ kol üzerinde konumlu taşınmaza ulaşım sağlanmış olur. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım İnsan Hakları Bulvarı ve Ömer Muhtar Bulvarı üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir.

Not: 04.05.2012 tarih 48 numaralı yapı ruhsatı bulunmaktadır.