COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Basın Ekspres Yolunun En Yüksek ve En Geniş Cepheli 2 Katlı Dükkan

Şirketten 2200m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14184
Metre Kare 2200m2
Ada 0
Parsel 99
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 2
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 14
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çınar Cad, Kavak Sk. No:17, 34197 Bahçelievler

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, 2.200 m2 kullanım alanına sahip olması, Basın Ekspres Yolu'nun EN GENİŞ ve EN YÜKSEK Dükkanı olması (11 metre), Zemin katta projesine göre brüt 666,94 m2, 1. bodrum katta projesine brüt 1029,2 m2 kullanım alanına sahip olması ve mevcutta iki dükkanın ortak alanlarla birlikte kullanılması, Lokasyon itibari ile Basın Ekspress, 29 Ekim Caddesi, Bahariye Caddesi gibi önemli alanlara yürüme mesafesinde yer alan proje İhlas Holding, İstanbul Vizyon Park ve Kuyumcukent gibi iş merkezlerine komşu konumda yerini alması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar projenin ZEMİN ve 1. BODRUM KATINDA yer alan iki DÜKKANDAN oluşmaktadır.  Toplam kullanım alanı brüt 2.200 m2 kullanım alanına sahip İKİ KATLI çift girişli 3 CEPHELİ dükkandır. Basın Ekspres Yolu'nun EN GENİŞ ve EN YÜKSEK Dükkanlarıdır. 11 m yüksekliğe sahiptir.

Zemin katta yer alan 103 nolu dükkan nitelikli bağımsız bölüm projesine göre brüt 666,94 m2, 1. bodrum katta yer alan 105 nolu dükkan nitelikli bağımsız bölüm projesine brüt 1029,2 m2 kullanım alanına sahiptir.  Mevcutta iki dükkan ortak alanlarla birlikte kullanılmakta toplam 2.200 m2'dir. 

Bahçelievler'de Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan 4184 m 2 arsa alanına kurulmuş olan proje 14 katlı tek blok ve 100 konuttan oluşmaktadır. Site içerisinde Fitness salonu bulunmaktadır.

Ulaşım: Lokasyon itibari ile Basın Ekspress, 29 Ekim Caddesi, Bahariye Caddesi gibi önemli alanlara yürüme mesafesinde yer alan proje İhlas Holding, İstanbul Vizyon Park ve Kuyumcukent gibi iş merkezlerine komşu konumda yerini alıyor.

Not: İki ayrı tapulu tek dükkan şeklinde birlikte satılmaktadır. Oto-galeri kullanımı için uygundur. Taşınmazların satış fiyatına %18 KDV oranı dahil değildir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.