COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bartın Amasra Kaleşah'ta 1+1 58 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 5439
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Pafta E28C03B2D
Ada 105
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kaleşah Mahallesi Çeşmi Cihan Sokak No : 21 /2A / 3 Amasra / BARTIN

Bartın Amasra Kaleşah'ta 1+1 58 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Bartın Merkezden 17 km uzaklıktaki Amasra ilçesine gidilir. Amasra`nın girişinde Bülent Ecevit Caddesine girilerek yaklaşık 400 metre gidildikten sonra sola dönülerek İsmet İnönü Caddesine girilir. İsmet İnönü Caddesinde yaklaşık 800 metre ilerlendikten sonra sağa dönülerek Çeşm­i Cihan Sokak`a girilir. Konu taşınmaz 400 metre ileride sol kolda konumludur. Taşınmazın çevresinde okul, yerleşim alanları, ve park alanları bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Kaleşah Mahallesi,yeni yapıların yoğunluklu olduğu bir bölge olup, Ayrık Nizamda inşa edilmiştir. 


Özellikler: Taşınmaz onaylı mimari projesine göre salon+mutfak, oda, antre,banyo ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup, onaylı mimari projesine göre brüt 58 m2 alanlı olarak ölçümlenmiştir. Taşınmazın antre, salon ve odasında yer kaplaması laminant parke olup duvarları alçı sıva üzeri saten boya ile boyalıdır. Islak hacimlerde ise yer ve duvar kaplamaları seramik kaplamadır. Daire giriş kapısı çelik ve iç kapılar amerikan panel ve pencereleri çift cam PVC doğramadır. Mutfak hazır mutfak olup mutfak tezgahı granit mermerdir. Banyoda klozet,lavabo ve duş mevcuttur. Dairenin tavanları kartonpiyer süslemedir. Genel olarak dairede kullanılan malzeme ve işçilik seviyesi kalitedir. 

Mahallinde yapılan incelemede bina dış cephesi sıva üzerine dış cephe boyası ile boyalı olup, merdivenler mermer kaplama, merdiven korkulukları krom korkuluktur. Genel olarak ana gayrimenkulde kullanılan malzeme ve işçilik seviyesi kalitelidir. Söz konusu taşınmaz bina girişine göre orta arka aksta yer almaktadır.