1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Sındırgı Osmanlar Mahallesi'nde 613 m2 Tarla

Sahibinden 613m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17299
Metre Kare 613m2
Ada 406
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmanlar Köyü Gölcük Mevkii 406 ada 1 parsel Sındırgı/Balıkesir

Açıklama

Özellik: 406 ada 1 parselde yer alan taşınmaz 613 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Balıkesir ili , Sındırgı ilçesi , Osmanlar mahallesinde bulunan 406 ada , 1 parsel nolu tarla köyün hemen üzerinde asfalt cepheli köy yolunun üzerinde bulunmaktadır. Şekli üçgen şeklindedir. Ulaşım sorunu yoktur , elektrik yakındır alınabilir, Su sorunu yoktur. Köye yürüme mesafesindedir. Yatırımlıktır. Karşı yüzünde termal tesisler mevcuttur , Bu bölge turizm alanı olması nedeni ile tarlalara değer katmaktadır.

Ulaşım: Osmanlar Köyü Gölcük Mevkii 406 ada 1 parsel Sındırgı/Balıkesir adresinde konumludur. İlçe merkezine 12 km ve şehir merkezine 60 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.