1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Sındırgı Osmanlar Mahallesi'nde 611 m2 Tarla

Sahibinden 611m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17307
Metre Kare 611m2
Ada 443
Parsel 69
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmanlar Köyü Boztepe Mevkii 443 ada 69 parsel Sındırgı/Balıkesir

Açıklama

Özellik: 443 ada 69 parselde yer alan taşınmaz 611,71 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Balıkesir ili , Sındırgı ilçesi , Osmanlar mahallesinde bulunan 443 ada , 69 parsel nolu tarla köyün üzerinde ovada yer almaktadır. Üzerinde ekili dikili mahsül ürün yoktur. Boş kıraç arazidir. Yatırımlıktır. yakınına kadar araç ile gitmek mümkündür. Karşı yüzünde termal tesisler mevcuttur , Bu bölge turizm alanı olması nedeni ile tarlalara değer katmaktadır. 

Ulaşım: Osmanlar Köyü Boztepe Mevkii 443 ada 69 parsel Sındırgı/Balıkesir adresinde konumludur. İlçe merkezine 12 km ve şehir merkezine 60 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.