1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Sındırgı Kıranköy Mahallesi'nde 31 m2 Bahçe

Sahibinden 31m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17312
Metre Kare 31m2
Ada 111
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kıranköy Köyü Köycivarı Mevkii 111 ada 12 parsel Sındırgı/Balıkesir

Açıklama

Özellik: 111 ada 12 parselde yer alan taşınmaz 31,52 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. Balıkesir ili , Sındırgı ilçesi , Kıranköy mahallesinde bulunan 111 ada 12 parsel nolu bahçe köyün içerisinde bulunmaktadır. Etrafında yapılaşmalar mevcuttur. Köy içerisinde olması nedeni ile arsa vasfında değerlendirilmektedir. Tüm alt yapısı vardır (Elektrik su telefon vs) yola 3 . parseldir. Köyde yaz kış oturanlar mevcuttur. Hareketli bir köydür. Balıkesir - Uşak anayolu üzerinde olan güzel bir köydür. 

Ulaşım: Kıranköy Köyü Köycivarı Mevkii 111 ada 12 parsel Sındırgı/Balıkesir adresinde konumludur. İlçe merkezine 47 km ve şehir merkezine 94 km mesafededir.

Not::Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.