0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Manyas Çamlı Mahallesi'nde 9375 m2 Tarla

Bankadan 9375m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15358
Metre Kare:
9375m2
Ada:
0
Parsel:
478
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

BALIKESİR İLİ, MANYAS İLÇESİ, ÇAMLI MAHALLESİ 478 PARSEL

Açıklama

Özellik: 478 parsel genel itibariyle düz bir topografyaya sahiptir. Taşınmaz hali hazırda boş tarladır. Taşınmazın manzarası bulunmamakta olup sınırları doğaldır. 478 parselin kadastral yolu bulunmamaktadır. Taşınmazın ulaşım yolları stabilize şekildedir. Taşınmazın çevresinde benzer özelliklerde boş tarlalar, büyükbaş hayvan çiftlikleri bulunmaktadır. 478 parsel üzerinde dam ve depo yapıları bulunmakta olup dam yapısının bir kısmı komşu parsel üzerinde olduğu uydu görüntülerinden tespit edilmiştir. Arsa üzerindeki yapıların herhangi bir resmi kaydı bulunmamaktadır.

Taşınmazın yakınında, taşınmaza eş ve benzer özelliklerde, tarım arazileri yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde bulunan Tepecik Mahallesi, Haydar Mahallesi gibi yerleşim yeri bulunmaktadır. Taşınmazın çevresi genelde tarım arazilerinde çeltik, mısır, arpa, buğday tarımı yapılmaktadır. Bölgedeki yapılaşma oranı %5-10 seviyesindedir.

Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.