Balıkesir Karesi'de 201m2 İmarlı Arsa

 • 201 m2

Özellikler

  • Tapu no
   4887
  • Pafta
   -
  • Ada
   5176
  • Parsel
   6
  • Tapu Bilgisi
   Arsa Tapusu
  • Emsal
   0.90

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Paylaşılır

Harita

Açıklama

Açık Adres: Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Atatürk Mahallesi, 5176 Ada, 6 Parsel

Ulaşım:  Bölgenin ana arterlerinden Bandırma Caddesi ile Sıtkı Yırcalı Caddesi kesişimi referans alınarak, Sıtkı Yırcalı Caddesi üzerinde kuzeybatı yönünde yaklaşık 1.1 kilometre ilerlenir. Caddenin devamı olan Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinden aynı istikamette yaklaşık 610 metre ilerlendikten sonra, sağ kol üzerinden Okul Caddesi yönüne dönülür. Cadde üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 930 metre ilerlendikten sonra sol kol üzerinden 247. sokak üzerine dönülür. Sokak üzerinde batı yönünde yaklaşık 290 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinden 186. sokak üzerinde dönülür. Kuzey yönünde yaklaşık 55 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinden 206 sokağa dönülür. Sokak üzerinde kuzeydoğu yönünde yaklaşık 50 metre ilerlendikten sonra konu taşınmaz sol kol üzerinde yer almaktadır.Atatürk Mahalle Merkezi'ne 2.32 km mesafededir. Karesi İlçe Merkezi'ne 12.13 km mesafededir. Balıkesir İl Merkezi'ne 18.68 km mesafededir. 

Özellikler: Karesi Belediyesi İmar Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgiye göre, konu taşınmaz 1/5000 ölçekli imar planı kapsamında ayrık nizam, 2 kat müsaadeli, Taks: 0.45, Kaks: 0.90 yapılaşma şartlarına sahip olup, "Konut" lejandında yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede imar çalışmaları devam etmekte olup, şuan 1/5000 ölçekli planların onaylandığı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planının ise askıya çıkacağı bilgisi mevcuttur. Eğimli arazi yapısı mevcuttur. Taşınmazın yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmaz ara parseldir. Taşınmaza ulaşılabilirlik yeterli durumdadır. Çevredeki yapılaşma durumu kısmen tamamlanmıştır.  5176 ada 6 nolu parsel; 201.42 m2 yüzölçümündedir. Parsel geometrik olarak düzgün dörtgen şeklindedir. Yüzey olarak engebeli bir yapıya sahiptir. Ön / arka /yan cepheleri arasında yükseklik farkı vardır.

Taşınmazın konumlu olduğu bölgede aynı niteliklerde 2 kat müsaadeli konut imarlı arsalar ile genelde konut amacı ile kullanılan tamamlanmış binalar bulunmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesindedir. Yakın çevresinde; Şirinkent Sitesi, Aytemiz Petrol, Hacı Halil Özöğretmen Camii gibi kullanımlar bulunmaktadır.

Gizle Hepsini Gör