COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Karesi Toygar Mahallesi'nde 3+1 100m2 Daire

Şirketten 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Şirketten
Tapu no 11117
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 100m2
Ada 10602
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm C 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Toygar Mahallesi, Fatih Sokak, Murat Sitesi, C Blok, No:4/2 Karesi/BALIKESİR (UAVT: 1781259526)

Açıklama

Özellikler: Söz konusu C blok, zemin kat, (2) bağımsız bölüm nolu mesken, bina girişine göre sağ kısımda yer almaktadır. Projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 100 m2 alana sahiptir. Taşınmazın içi görülememiş olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 3.471,27 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde inşa edilmiş 6 adet bloktan oluşmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu C Blok, kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Parsele kuzeydoğu yönünden bakıldığında değerleme konusu taşınmazın yer aldığı C Blok sağ kolda ve en önde bulunmaktadır. A blok 9, B blok 8, C blok 8, D blok, 8, E blok 8 ve F blok 9 bağımsız bölüm olmak üzere toplamda 50 adet bağımsız bölüm projelendirilmiş ve tescil edilmiştir. C blok bodrum katında; sığınak ve kömürlükler, zemin katında; 1-2 numaralı, 1.katında; 3-4 numaralı, 2.katında; 5-6 numaralı ve 3.katında; 7-8 numaralı meskenler olmak üzere toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. C blok girişi projesinde ve mahallinde zemin kattan, kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Bina dışı dış cephe boyası ile boyalı, giriş kapısı cam bölmeli demir kapı, merdivenleri ve sahanlıkları dökme mozaik taş kaplı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır. Site içerisinde açık otopark alanı mevcuttur.

Ulaşım: konusu taşınmaz Balıkesir İli, Karesi İlçesi, Toygar Mahallesi, Fatih Sokak, Murat Sitesi, C Blok, No:4/2 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için ana arterlerden olan Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde ve çevreyolu olarak da bilinen Okul Caddesi ışıklı kavşağında ve bu kavşağın yaklaşık olarak 150 m güneydoğusunda bulunmaktadır. Bölgede yapılaşma normal seviyelerde olup yapılar 3-4 katlı betonarme apartmanlar şeklindedir. Yapılar genelde önceden yapılmış siteler ve ayrık nizam tarzında yeni yapılmış apartmanlar şeklindedir. Bölge orta gelir grubundaki kişilerce ikamet amaçlı tercih edilmektedir. Alt yapı çalışmaları tamamlanmıştır. Ulaşım sorunu yoktur. Toplu aşıma araçları Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinden geçmektedir. Yakın çevresinde Kapalı Pazar yeri, 3-4 katlı binalar, Hz. Ebubekir Cami, Fatih İ.Ö.O., Çimen Halı saha ve Cadde üzerinde marketler bulunmaktadır.

Not: Karesi Belediyesinde taşınmazın dosyasında yapılan incelemede ana gayrimenkule 12.06.1987 tarih ve 1/1114 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı, 17.08.1990 tarih ve 18/1 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.