COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Karesi Karaoğlan Mahalles'inde 18 m2 Hisseli Arsa

Vakıftan 18m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 9282
Metre Kare 18m2
Ada 8673
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karaoğlan Mah.,Karesi - Balıkesir,

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, şehir merkezi kabul edilen Anafartalar Caddesi üzerinden Sunak Sokağa girilerek yaklaşık 140 m ilerlenir. Solda bulunan Balıkavdan sokağa girildiğinde yaklaşık 75 m batı yönde ilerlenerek solda ulaşılan ve 8673 ada 7 parsel ile birlikte otopark olarak kullanılan parsel taşınmazın yeridir. Yaya ve araç trafiğinin seyrek olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları genel olarak yürüyerek sağlanmaktadır. Toplu ulaşım araçlarının güzergahı üzerinde değildir. Çarşı merkezine oldukça yakın olması sebebiyle her türlü kamu kurumuna yürüme mesafesindedir. Yakın çevresinde tek ve 5 katlı müstakil binaların yanı sıra eski eserler yer almaktadır.

Özellikler: 8673 ada 8 parsel 288,65 m2'dir. Taşınmaz üzerinde yaklaşık 6x4 metre ebatlarında, yarısı yıkılmış tek katlı bir yapı bulunmaktadır. Taşınmaz yanında bulunan 7 numaralı parsel ile birlikte açık otopark olarak kullanılmaktadır. Hafif eğimli bir yapıya sahip arsa düzgün olmayan bir geometriye sahiptir.

1/1000 Karesi Revizyon Uygulama İmar Planı Konut Alanı, Bitişik Nizam, Hmax Serbest. 9 numaralı parsel ile tevhit şartı vardır. Ayrıca taşınmazın tevhit edilmesinden sonra da eski eser niteliğinde ki 8673 ada 10 parsel ile komşu olacak olması sebebiyle Kültür ve Tabiat Varlıkları Kurulu'ndan görüş alınması gerekecektir.

Parsel 288 m2 olup 1/16 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 18 m2dir.