Balıkesir Karesi Adnan Menderes Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 95m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 9142
Ada 11555
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm B 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Balıkesir İli Karesi İlçesi Adnan Menderes Mahallesi 135.Cadde Emek Harb_İş Sitesi B Blok No: 15 Daire: 10

Balıkesir Karesi Adnan Menderes Mahallesinde 3+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Balıkesir Gar Binası önündeki Cumhuriyet meydanından kuzey doğu yönünde Gazi Bulvarı istikametine girilerek yaklaşık 600 metre ilerlenir ardından Doktor Ahmet Toprak Caddesine bağlanılır. Doktor Ahmet Toprak Caddesi üzerinde yaklaşık 1 km ilerlendikten sonra Edremit Caddesine bağlanılır ve bu istikamette de yaklaşık 1,2 km ilerlenir. Ardından sola dönülerek taşınmazın konumlu olduğu 135.Cadde ye girilir. 135.Cadde üzerinde yaklaşık 300 metre ilerlendikten sonra taşınmazın konumlu olduğu 15 dış kapı numaralı taşınmaz sol kol üzerinde kalmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araçla ve 135. Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile kolaylıkla sağlanabilmektedir.
Özellikler:  Taşınmaz, B Blok 4.normal katta, bina giriş yönünden bakıldığında sol tarafta konumludur. T
aşınmazın iç hacimleri giriş, salon, mutfak, 3 oda, banyo, wc ve 3 balkondan oluşmaktadır. Brüt kullanım alanı balkonlar dahil toplamda yaklaşık 95 m2 kullanımdır. Taşınmazın içine girilememiş olup ekspertiz dışarıdan yapılmıştır, bu nedenle taşınmazın iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz 4.118,55 m2 
yüz ölçümlü arsa üzerinde, Blok Nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı grubunda inşa edilmiş, bodrum+zemin+4 normal olmak üzere 6 katlı, A, B ve C Blok olmak üzere 3 bloktan oluşmaktadır. Taşınmaz, parselin ortasında, A ve C Bloklar arasında, B Blokta konumludur. Projesine göre bodrum katta sığınak ve 10 adet kömürlük eklentisi; zemin kat, 1., 2.,3., ve 4.normal katlarda 2`şer adet mesken olmak üzere B Blokta 10 adet; parsel üzerinde toplam 30 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Blok girişi zemin kattan sağlanmakta olup parselin güney batı (135.Cadde) yönüne bakmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup mantolama yapılmamıştır. Bina giriş kapısı camlı demir kapı olup bina içine girilemediği için iç özellikler hakkında bilgi verilememektedir. Projesine göre asansörün mevcut olmadığı binada ısınma kombi sistemi ile sağlandığı görülmüştür. Taşınmazın yer aldığı sitede açık otopark imkanı bulunmaktadır.
Not:  22/07/1988 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.