Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Balıkesir Karesi 2.Çay Mahallesinde 135 m2 Hisseli Arsa

Vakıftan 135m2

Özellikler

Tapu no 9281
Ada 6161
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisseli Evet
TAKS 0.25
Emsal 0.50

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

2. Çay Mahallesi Karesi - Balıkesir

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Çevreyolu Caddesi üzerinde Edremit istikametinde ilerlenir. Poyraz Cami geçildikten sonra sağa sonra ikinci sola dönülerek Çakmak Caddesine bağlanılır. Cadde üzerindeki ilk sağa sonra sola dönülerek Cihan Sokağa sonra 189. Sokağa ulaşılır. Taşınmaz bu sokak üzerinde solda yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, kat irtifaklı olmayıp arsa vasıflıdır. Kat mülkiyeti kanununa tabi olmadığından bağımsız bölüm ihtiva etmemektedir.

Taşınmaz Balıkesir ili, Karesi ilçesi, Kuva-yi Mahallesi, 6161 ada, 4 parselde kayıtlı, 542,13 m² yüz ölçümüne sahip, “Arsa” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz çok eğimli bir topoğrafyada konumlu olup yaklaşık kare geometrik forma sahiptir. Parselin kuzey cephesi yol ile diğer cepheleri ile komşu parseller ile çevrilidir. Parselin 189. Sokağa bakan cephesi 21 m'dir. Parselin derinliği ortalama 24 m'dir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşılan yol asfalt kaplıdır, ancak taşınmazın bulunduğu kısımda yol asfaltı henüz yapılmamıştır. Sınırlarını çevreleyen herhangi bir unsur (duvar, korkuluk vb.) bulunmamaktadır. Taşınmazın elektrik, telefon, su ve kanalizasyon hattı bağlantıları bulunmuyor olup altyapı imkanı mevcuttur.

Parsel 542 m2 olup 1/4 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 135,5 m2dir.