COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Havran Yeni Mahallesinde 203 m2 Daire

Bankadan 6 + 1 203m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12791
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 203m2
Ada 86
Parsel 72
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm A Blok 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Balıkesir İli, Havran İlçesi, Yeni Mahallesi, Temaşalık Caddesi, No: 23

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3.katta bulunup; 3 oda, antre, hol, mutfak, banyo, salon, banyo yeri merdiven ve 1 balkondan, çatı katı; 3 oda, banyo, hol, duş yeri, merdiven ve 1 adet terastan oluşmaktadır. Taşınmazın dış kapıları çelik, dairelerde kapı kasaları amerikan kapıdır, pencereler PVC' dir. 15 nolu bağımsız bölüm sokak manzaralıdır. 
Taşınmazın bulunduğu parsel batı-doğu istikametinde düz bir yapıya sahiptir ve tek adet bloktan oluşmaktadır.
 Bitişik nizamlı betonarme yapıdır. Taşınmazın bulunduğu bina
bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın giriş kapısı demir doğrama camlı kapıdır. İç merdivenler ve kat holleri 
seramik kaplıdır. Bina içi duvarları ince sıvalıdır. Binanın çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. 
Ulaşım: Ulaşım Havran İlçesi ana arterlerinden, Temaşalık Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için; Hamit Güven Caddesinden sağa Menderes Caddesine girilir ve 650 m. ilerledikten sonra solda, Temaşalık Caddesine dönülür. Temaşalık Caddesi boyunca yaklaşık 435 m ilerledikten sonra yolun sol tarafında yer alan söz konusu taşınmaza ulaşım sağlanır. Taşınmazın yakın çevresinde, 1-5 yıllık yeni binalar, eski bitişik nizamda 2-3 katlı ayrık ve bitişik nizam inşa edilmiş kargir yapılar yer almakta ve konut imarlı boş arsalar bulunmaktadır. Bölge yapılaşmasını tamamlamamış olup halihazırda bölgede belirli sayıda yeni ve inşaat halinde daire bulunmaktadır. Bölgedeki gayrimenkuller ağırlıklı olarak konut amaçlı kullanılmakta olup, Temaşalık Caddesi yakın çevresinde komple bina, ofis ve iş yeri amaçlı kullanılan gayrimenkuller bulunmaktadır. Bölge doluluk oranı yüksek seviyededir.