COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Gönen Tuzakçı Mahallesi 85m2 Bahçeli Kargir Ev

Bankadan 1 85m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10213
Oda Sayısı 1
Metre Kare 85m2
Ada 0
Parsel 1965
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 43
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 553

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Tuzakçı Mahallesi Köyiçi Mevkii 1965 Parsel Gönen / BALIKESİR

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz; Balıkesir İli, Gönen İlçesi, Tuzakçı Mahallesi, Köyiçi Mevkinde yer almaktadır. Konu taşınmaz, Gönen Belediyesi sınırları dahilinde olup, kısmen tamamlanmış alt yapıya sahiptir. Taşınmaza ulaşmak için Gönen Bandırma Yolundan Bandırma istikametinde gidilerek, sola Tuzakçı Mahallesi ayrımına girilerek Tuzakçı Mahallesi yolu üzerinde devam edilerek konusu taşınmaz 1 km. sonra Tuzakçı Mahallesine ulaşıldığında mahalle merkezinin yaklaşık 200 metre güneybatısında yer almakta olup, köy içi yoluna cephelidir. 

Özellikler: Balıkesir ili, Gönen İlçesi, Tuzakçı Mahallesi Köyiçi Mevki 1965 Parsel "Bahçeli Kargir Ev" vasıflı ana taşınmaz 1974 yılında Kadastro tespitinden geldiği paftasında yeri belirtilen yapının mevcut durumda yıkılmış olduğu ve parsel üzerinde ruhsatsız olarak inşa edilen yaklaşık 85m2 kullanım alanlı zemin kattan oluşan küçükbaş hayvan damı olarak kullanılan yapı mevcuttur. Ayrıca parsel içerisinde basit usulde ahşap malzemeden imal edilmiş tavuk kümesi olarak kullanıldığı görülen bir yapı bulunmaktadır. Küçükbaş hayvan damı olarak kullanılan yapının tuğladan yığma çatısının trapez saç kaplı, dış cephesinin boyasız olduğu görülmüştür. Genel olarak kullanılan malzeme ve işçilik orta seviyededir. Taşınmaz bağımsız bölüm niteliğinde olmayıp, kat irtifaksız ve cins tashihlidir.

Konu taşınmaz ayrık nizam yapı tarzında müstakil yapıların bulunduğu ve çok sayıda boş arsanın olduğu bir bölgedir. Konu taşınmazın çevresinde genellikle hayvancılık ürünlerinin üretildiği yapılar yer almaktadır. Taşınmaz Gündoğan Mahallesinin 3.5 km. güneydoğu cephesinde, Bandırma Gönen Karayolunun 1.4 km. batısında ve Gönen Çayının 300 metre doğusunda yer almaktadır. Gönen ilçe merkezine yaklaşık 5 km. mesafede yer almakta olup, ulaşım imkanları kolay ve sorunsuzdur.

Not: Konu taşınmaz 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni planına göre köyiçi yerleşim alanında kalmakta olup, plansız alanlar yönetmeliğine tabiidir.