COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Gömeç Keremköy'de Denize Sıfır 230 Dönüm

Sahibinden 229350m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 14002
Metre Kare 229350m2
Ada 107
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Keremköy Mahallesi Gümüşlü Mevkii 107 Ada 1 Parsel Gömeç/Balıkesir

Uzman Görüşü

Taşınmazın yol cepheli olması,geniş yüzölçümüne sahip olması, Keremköy Sahile yakın ve sahile cepheli olması, içinde 1500 yetişkin ağaç olması ve bu zeytinlerin bakımlı olması, yağ çıkarımının yapılması ve taşınmaza ulaşımın kolay olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler :Söz konusu 107 Ada 1 Parsel numaralı taşınmaz ZEYTİNLİK vasıflı olup, 229.350,81m2 alanlıdır. Parsel, amorf yapıdadır. Taşınmaz bölgede ye alan diğer zeytinliklere nispeten geniş yüz ölçümlü olup eğimsiz ve eğimli topoğrafik yapılardan oluşmaktadır. Parselin güneyinde yer alan kadastral yola 190 metre, doğusunda yer alan kadastral yola 1.215 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel batısından yaklaşık 1.100 metre cephe ile denize sıfır konumludur. Denize kıyısının büyük bölümü kumluk sahil niteliğinde nispeten küçük bir kısmının ise falez olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz bölgede yer alan Çiçek Adası manzaralıdır. Taşınmazın üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağacı bulunmaktadır. Orta kısmı ise sazlık durumundadır. Zeytinlikte yapılan incelemede, arazinin eğimli kısımlarında teraslamasının yapıldığı görülmüştür. Arazinin sürümünün ve ağaçların budamasının yapıldığı ve bakımlı olduğu tespit edilmiştir. 

Not: Taşınmazın tapu niteliği zeytinliktir. Bölgede kadastral düzenleme çalışmaları bulunmaktadır. Taşınmaz hisseli olup tek tapuludur ve tüm hisseleri satılıktır. Ayrıca istenirse ifraz işlemi yapılarak 3 ayrı tapu olarak da satılabilir. Zeytinlikte toplam 1500 tane yetişkin zeytin ağacı yer almaktadır. Ağaçlar bakımlıdır ve yağ çıkarımı yapılmaktadır. 


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.