COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Gömeç Keremköy'de 45 Dönüm

Sahibinden 45485m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 14001
Metre Kare 45485m2
Ada 104
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Keremköy Mahallesi Gümüşlü Mevkii 104 Ada 5 Parsel Gömeç/Balıkesir

Açıklama

Özellikler :Söz konusu taşınmaz; Balıkesir İli, Gömeç İlçesi, Keremköy Mahallesi, Gümüşlü Mevkiinde yer alan 104 ada 5 parsel 'ZEYTİNLİK' vasıflı olup, 45.485,94 m2 alanlıdır. Parsel, amorf yapıda ve eğimsiz yapıya sahiptir. Parselin kuzeyinde yer alan kadastral yola 540 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel batı ucundan denize yaklaşık 20 metre mesafededir. Taşınmazın üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağacı bulunmaktadır. Bir kısım yeri ise sazlık durumundadır. Zeytinlikte yapılan incelemede, arazinin sürümünün ve ağaçların budamasının yapıldığı ve bakımlı olduğu tespit edilmiştir. Yakın çevresinde 2 katlı dubleks villalardan müteşekkil siteler ve zeytinlikler yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Burhaniye şehir merkezinden İzmir-Ayvalık istikametinde ilerlenirken Gömeç ilçe merkezi geçildikten sonra sağda kalan Keremköy Mahallesi yoluna geçilip mahalle merkezine ulaşılır. Keremköy'den batı istikametinde yaklaşık 400 metre ilerlendikten sonra sağda kalan zeytinlik içi yola girilerek yol üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlenerek varılan konu taşınmazın buluğu bölgedir. Keremköy Ayvalık ve Gömeç ilçeleri arasında yer almakta olup Ayvalık İlçe merkezine yaklaşık 9 km mesafede Gömeç İlçe merkezine ise yaklaşık 5 km mesafededir. Taşınmazları Keremköy sahilinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu niteliği zeytinlik'tir. Taşınmaz hisseli olup tek tapuludur ve tüm hisseleri satılıktır. Bölgede kadastral düzenleme çalışmaları bulunmaktadır.