COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Gömeç Keremköy'de 45 Dönüm

Sahibinden 45485m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 14001
Metre Kare 45485m2
Ada 104
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Keremköy Mahallesi Gümüşlü Mevkii 104 Ada 5 Parsel Gömeç/Balıkesir

Uzman Görüşü

Taşınmazın yol cepheli olması, 45.485,94 m2 yüzölçümüne sahip olması, Keremköy Sahile yakın ve sahile cepheli olması, içinde 400 yetişkin ağaç olması ve bu zeytinlerin bakımlı olması, yağ çıkarımının yapılması ve taşınmaza ulaşımın kolay olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler :Söz konusu taşınmaz; Balıkesir İli, Gömeç İlçesi, Keremköy Mahallesi, Gümüşlü Mevkiinde yer alan 104 ada 5 parsel 'ZEYTİNLİK' vasıflı olup, 45.485,94 m2 alanlıdır. Parsel, amorf yapıda ve eğimsiz yapıya sahiptir. Parselin kuzeyinde yer alan kadastral yola 540 metre cephesi bulunmaktadır. Parsel batı ucundan denize yaklaşık 20 metre mesafededir. Taşınmazın üzerinde muhtelif sayıda zeytin ağacı bulunmaktadır. Bir kısım yeri ise sazlık durumundadır. Zeytinlikte yapılan incelemede, arazinin sürümünün ve ağaçların budamasının yapıldığı ve bakımlı olduğu tespit edilmiştir. Yakın çevresinde 2 katlı dubleks villalardan müteşekkil siteler ve zeytinlikler yer almaktadır. Zeytinlik içinde yaklaşık 400 yetişkin ağaç yer almaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Burhaniye şehir merkezinden İzmir-Ayvalık istikametinde ilerlenirken Gömeç ilçe merkezi geçildikten sonra sağda kalan Keremköy Mahallesi yoluna geçilip mahalle merkezine ulaşılır. Keremköy'den batı istikametinde yaklaşık 400 metre ilerlendikten sonra sağda kalan zeytinlik içi yola girilerek yol üzerinde yaklaşık 1,5 km ilerlenerek varılan konu taşınmazın buluğu bölgedir. Keremköy Ayvalık ve Gömeç ilçeleri arasında yer almakta olup Ayvalık İlçe merkezine yaklaşık 9 km mesafede Gömeç İlçe merkezine ise yaklaşık 5 km mesafededir. Taşınmazları Keremköy sahilinde yer almaktadır. 

Not: Taşınmazın tapu niteliği zeytinlik'tir. Taşınmaz hisseli olup tek tapuludur ve tüm hisseleri satılıktır. Bölgede kadastral düzenleme çalışmaları bulunmaktadır. Zeytinlik içinde yaklaşık 400 yetişkin ağaç yer almaktadır. Ağaçlar bakımlıdır ve yağ çıkarımı yapılmaktadır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.