Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Balıkesir Dursunbey Bozyokuş Mahallesinde 99 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 99m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8549
Ada 116
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bozyokuş Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 9 / 7 Dursunbey / Balıkesir

Açıklama

Ulaşım: Bozkuş Mah. Zübeyde Hanım Cad. No: 9 / 7 Dursunbey / Balıkesir posta adresinde konumlu, 4. kat, 15 bağımsız bölüm no lu meskendir. Taşınmaza ulaşım için, Dursunbey Şehir Merkezinden Adnan Menderes Bulvarı üzerinde güney yönünde ilerlenir ve Zübeyde Hanım Caddesi ile birleştiği yerde sağ kolda Emniyet Müdürlüğü ve PTT Hizmet Binası yanında konumlu olan 116 ada 5 parselde bulunan ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bina Dursunbey şehir merkezinde konumlu olup, ulaşım tüm caddeler üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolay bir şekilde sağlanabilmektedir.

Özellikler: 116 ada, 5 parsel üzerinde, 4. kat, 15 bağımsız bölüm numaralı mesken, mimari projesine göre 99 m2 alana sahiptir. Taşınmaz içerisinde bulunduğu binanın girişine göre sol cephesinde yer almaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 2 adet oda, salomanje, mutfak, 1 adet banyo, wc + lavabo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz onaylı mimari projesine kat ve konum olarak uygundur. Taşınmazın içerisi kanuni takip talebi olması sebebi ile görülememiş olup, standart daire kabulü ile değerlemeye tabii tutulmuştur. Taşınmaz merkezde konumlu olup, yapı kullanma izin belgesinin bulunması olumlu özellikleridir. Son katta olması ve eski binada bulunması olumsuz özellikleridir.

Ana taşınmaz, 298.49 m2 alanlı parsel üzerinde konumludur. Rapora konu taşınmazın bulunduğu ana bina, bodrum kat, zemin kat ve 4 normal kat olmak üzere, betonarme yapı tarzında toplam 6 kattan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binada onaylı mimari projesine göre asansör bulunmamaktadır. Onaylı mimari projeye göre, bodrum katta; 4 adet depo, zemin katta; apartman girişi ve 4 adet asma katlı dükkan,1. Katta; 2 adet mesken, 2. Katta; 2 adet mesken, 3. Katta; 2 adet mesken, 4. Katta; 2 adet mesken olmak üzere toplam ana taşınmaz içinde toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazın dış kapısı tek kanatlı demir doğramadır. Taşınmazın bulunduğu binada merdiven, hol zemini mozaik kaplı olup, duvarları yağlı boyalıdır. Merdiven korkulukları demir profil doğramadır. Taşınmazın bulunduğu bina işçilik ve yapı kalitesi olarak normaldir. Söz konusu taşınmazın bulunduğu binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır.

Not: 20/12/1988 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.