COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Dursunbey Bozyokuş Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12487
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 780
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 32
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bozyokuş Mah. ZÜBEYDE HANIM Cad. No: 9 / 7 DURSUNBEY / BALIKESİR

Balıkesir Dursunbey Bozyokuş Mahallesinde 2+1 Daire

Açıklama

Adnan Menderes Bulvarı ile Zübeyde Hanım Caddesi'nin birleşiminde, Emniyet Müdürlüğü ve PTT Hizmet Binası yanında konumlu CADDE ÜZERİ BİNADA, 2 oda salon çift balkonlu 108.00 m2 SON KAT DAİRE
Özellikler:
15 bağımsız bölüm numaralı mesken, zemin kattan sağlanan bina girişine göre,sol cephede yer almakta olup doğu, batı ve güney yönlere cephelidir. Mimari projesine göre; 2 oda, salomanje, mutfak, banyo, wc+lavabo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt 108 m2 alanlıdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; kat ve konum olarak uygundur. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Ana gayrimenkul; 295,84 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde bitişik nizam halinde 
inşa edilmiştir. Bina onaylı mimari projesine göre; bodrum kat + zemin kat + asma kat + 4 normal katından oluşmaktadır. Binada  toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi; doğu yönünden ve Zübeyde Hanım Caddesi’nden sağlanmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: Dursunbey Belediyesi’nden Çarşı Caddesi üzerinde ba yönünde ~30m ilerlendikten sonra devamında Balıkesir Caddesi’nde ~100m 
ilerlendikten sonra güney yönüne Zübeyde Hanım Caddesi’ne girilir. Bu cadde üzerinde ~60m gidildikten sonra sağ kolda konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Zübeyde Hanım Caddesi’ne cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde; PTT Hizmet binası, Dursunbey İlçe Emniyet Müdürlüğü bulunmaktadır. Taşınmaz şehir merkezinde konumlu olup, ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.
Not: 20/12/1988 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.