COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Dursunbey Bozyokuş Mahallesinde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 108m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12487
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 780
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 20/12/1988
Ruhsat Tarihi 29/04/1987
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bozyokuş Mah. ZÜBEYDE HANIM Cad. No: 9 / 7 DURSUNBEY / BALIKESİR

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Adnan Menderes Bulvarı ile Zübeyde Hanım Caddesi'nin birleşiminde, Emniyet Müdürlüğü ve PTT Hizmet Binası yanında konumlu CADDE ÜZERİ BİNADA, 2 oda salon çift balkonlu 108.00 m2 SON KAT DAİRE
Özellikler:
15 bağımsız bölüm numaralı mesken, zemin kattan sağlanan bina girişine göre,sol cephede yer almakta olup doğu, batı ve güney yönlere cephelidir. Mimari projesine göre; 2 oda, salomanje, mutfak, banyo, wc+lavabo ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt 108 m2 alanlıdır. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre; kat ve konum olarak uygundur. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Ana gayrimenkul; 295,84 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde bitişik nizam halinde 
inşa edilmiştir. Bina onaylı mimari projesine göre; bodrum kat + zemin kat + asma kat + 4 normal katından oluşmaktadır. Binada  toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi; doğu yönünden ve Zübeyde Hanım Caddesi’nden sağlanmaktadır. Binanın dışı dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: Dursunbey Belediyesi’nden Çarşı Caddesi üzerinde ba yönünde ~30m ilerlendikten sonra devamında Balıkesir Caddesi’nde ~100m 
ilerlendikten sonra güney yönüne Zübeyde Hanım Caddesi’ne girilir. Bu cadde üzerinde ~60m gidildikten sonra sağ kolda konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz Zübeyde Hanım Caddesi’ne cephelidir. Taşınmazın yakın çevresinde; PTT Hizmet binası, Dursunbey İlçe Emniyet Müdürlüğü bulunmaktadır. Taşınmaz şehir merkezinde konumlu olup, ulaşım, toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.
Not: 29/04/1987 tarihli yapı ruhsatı ve 23/11/1988 ­İlave Kat Yapı ruhsatı, 20/12/1988 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.