COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Balıkesir Bandırma Hacı Yusuf'ta 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 77m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10901
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 77m2
Ada 559
Parsel 25
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Hacı Yusuf Mahallesi Eser Sokak No:17/4

Açıklama

Özelikler: Söz konusu taşınmaz 4 bağımsız bölüm nolu daire binanın 1. normal katında, bina girişine göre sol tarafta konumlu, kuzey ve güney olmak üzere iki yöne cephelidir. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre brüt 77 m2 kullanım alanlı antre, hol, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, WC ve banyo hacimlerinden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Taşınmazın yer aldığı Akasya Apartmanı; 224,12 m2 yüzölçümü büyüklüğüne sahip 559 ada, 25 nolu parsel üzerinde, betonarme karkas tarzda, 3B yapı sınıfında ve bitişik nizamda inşa edilmiştir. Yapı projesinde ve mahalinde bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 7 katlıdır. Projesine göre binanın bodrum katında 1 adet mesken, sığınak ve kömürlükler; zemin katında bina girişi ve 2 adet daire 1 ila 3 normal katlarda ikişer daire; 4. normal ve çatı katlarında 2 adet dubleks daire olmak üzere binada toplam 11 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kattan ve güney cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Binada asansör bulunmamaktadır.

Ulaşım: Bölgenin ana ulaşım arterlerinden Adalet Caddesi üzerinde 17 Eylül İlkokulu istikametine doğru ilerlenir. İlkokul geçildikten önce sağa, ardından tekrar sağa dönülerek Eser Sokağa ulaşılır. Yaklaşık 70 metre ilerledikten sonra 17 dış kapı nolu Akasya Apartmanında konumlu 4 nolu bağımsız bölüme ulaşılır. Bölgede imar yapılaşması tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: Söz konusu taşınmazın 17/11/1992 tarihli Yapı Ruhsatı, 12/01/1995 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.