Balıkesir Altıeylül Ovaköy'de 7.000 m2 Tarla

Sahibinden • 7000m2

Özellikler

Tapu no 6535
Pafta -
Ada -
Parsel 238
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

OvaköyMahallesi, Soğuk Eşme Başı Mevkii 238 numaralı Parsel Altıeylük/Balıkesir

Açıklama

Ulaşım: Ovaköy Merkezinden kuzeybatı yönünde yaklaşık 250 metre ilerlendikten sonra sağ kol üzerinden tarla yoluna dönülür. Kuzey yönünde yaklaşık 1.85 kilometre ilerlendikten sonra konu taşınmazlar sağ kol üzerinde yer almaktadır.

Özellikler: 238 parsel numaralı tarla 7.000 m2 alana sahiptir. Parsel geometrik olarak dörtgen şeklinde olup, topografik olarak düz bir arazi yapısına sahiptir. Düz arazi yapısı mevcuttur.Taşınmaz tarla yoluna cephelidir. Taşınmaza ulaşılabilirlik kısmen iyi durumdadır. Çevredeki yapılaşma kısıtlı durumdadır.

Taşınmazın konumlu olduğu Ovaköy Mahallesi'nin iklimi, bozulmuş Akdeniz İklimi etki alanı içerisindedir. Balıkesir İl Merkezi'ne bağlı ve merkeze 9km uzaklıkdadır. Tarımsal alanlarda başlıca sanayi domatesi,kırmızıbiber(kapya) ve silajlık mısır yetiştirilmektedir. Salça fabrikası ve alım merkezleri nedeni ile köy domates ve kapya biber konusunda bölgenin merkezi konumundadır.Yaygın olmamakla birlikte son yıllarda meyve bahçeleri de kurulmaya başlanmıştır. Mahallede kiraz ve elma türünde meyvecilik yapılmaktadır.