1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Altıeylül Çandır Mahallesi'nde 7425 m2 Tarla (1049)

Bankadan 7425m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18006
Metre Kare 7425m2
Ada 0
Parsel 41
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çandır Mah. Suçatı ve Aşağıbük mevkii 41 parsel Altıeylül Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Tarla vasıflı taşınmaz; Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Çandır Mahallesi, Su Çatı ve Aşağıbük Mevkii, 41 parseldir. Çandır merkezinin, kuşbakışı olarak 3.5 km Kuzeyinde konumludur. Geometrik olarak düzgün olmayan dikdörtgene benzer şekle sahiptir. Ortalama 55 m eninde, 130 m boyunda, 7425 m2 alanlı olup düz arazi yapısındadır. Yola cephesi bulunmamakta olup tüm yönlerde komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel sınırları işaretli değildir. Taşınmaz üzerinde buğday ekili olup, verimli toprak yapısına sahip, sulu tarıma uygundur. Susurluk çayına 450 m, Nergis Çayına 350 m, Balıkesir merkeze 25 km mesafededir.

Ulaşım: Taşınmaz; Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Çandır Mahallesi, Suçatı ve Aşağıbük Mevkii 41 parselde konumlu tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Balıkesir şehir merkezindeki Gençlik Merkezi önünden başlayan ve doğu yönündeki köylere giden Eski Kepsut Caddesine girilir. Sırası ile Karaman, Köylüköy ve Balıklı Mahalleleri geçilerek 20 km sonra Çandır Mahallesi'ne ulaşılır. Taşınmaz, 41 parsel, Çandır Mahallesinin kuzey cephesinde Taşınmazın çevresinde tarım alanları, Susurluk Çayı, Nergis Çayı ve bahçeli 1-2 katlı köy evleri bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.