1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Balıkesir Altıeylül Çandır Mahallesi'nde 6200 m2 Tarla (672)

Bankadan 6200m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18015
Metre Kare 6200m2
Ada 0
Parsel 877
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çandır mahallesi Asarlık mevkii 877 parsel Altıeylül / Balıkesir

Açıklama

Özellikler: Tarla vasıflı taşınmaz; Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Çandır Mahallesi, Asarlık Mevkii, 877 parseldir. Çandır merkezinin, kuşbakışı olarak 2.6 km Güneyinde konumludur. Geometrik olarak düzgün olmayan dikdörtgen şekle sahiptir. Ortalama 35 m eninde, 170 m boyunda, 6200 m2 alanlı olup düz arazi yapısındadır. Yola cephesi olmayıp tüm yönlerde komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel sınırları işaretli değildir. Taşınmaz üzerinde buğday ekili olup, verimli toprak yapısına sahip, sulu tarıma uygundur. Sulama kanaletine 320 m, Balıkesir merkeze 25 km mesafededir.

Ulaşım: Taşınmaz; Balıkesir İli, Altıeylül İlçesi, Çandır Mahallesi, Asarlık Mevkii 877 parselde konumlu tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için; Balıkesir şehir merkezindeki Gençlik Merkezi önünden başlayan ve Doğu yönündeki köylere giden Eski Kepsut Caddesine girilir. Sırası ile Karaman, Köylüköy ve Balıklı Mahalleleri geçilerek 20 km sonra Çandır Mahallesine ulaşılır. 837 parsel Çandır Mahallesi'nin güney cephesinde konumludur. Çevresinde tarım alanları, Susurluk Çayı, Nergis Çayı ve bahçeli 1-2 katlı köy evleri bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.