0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Balıkesir Altıeylül 2.Aygören Mahallesinde 23m2 Hisseli Konut İmarlı Arsa

Vakıftan 23m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
9280
Metre Kare:
23m2
Ada:
4394
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
24/191
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

2. Aygören Mah., Altıeylül - Balıkesir

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Soma Caddesi üzerinde Gaziosmanpaşa istikametinde ilerlenir. Necatibey Eğitim Fakültesi geçildikten sonra ilk sağa dönülerek Sütlüce Caddesine girilir. Cadde sonunda sağa dönülerek Paşa Caddesine bağlanılır. Daha sonra ilk sola dönülerek 4. Yamaç Sokağa ulaşılır. Taşınmaz bu sokağın sonunda, Değirmenler Sokak ile 4. Yamaç Sokak kesişim köşesinde konumludur.

Özellikler: Taşınmaz, kat irtifaklı olmayıp arsa vasıflıdır. Kat mülkiyeti kanununa tabi olmadığından bağımsız bölüm ihtiva etmemektedir.

Taşınmaz Balıkesir ili, Altıeylül ilçesi, 2. Aygören Mahallesi, 4394 ada, 2 parselde kayıtlı, 190,96 m² yüz ölçümüne sahip, “Arsa” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz hafif eğimli bir topoğrafyada konumlu olup yaklaşık yamuk geometrik forma sahiptir. Parselin iki cephesi yol ile diğer cepheleri ile komşu parseller ile çevrilidir. Parselin Değirmenler Sokağa bakan cephesi 14 m, 4. Yamaç Sokağa bakan cephesi 9 m'dir. Parselin derinliği ortalama 15 m'dir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşılan yol asfalt kaplıdır.Sınırlarını çevreleyen herhangi bir unsur (duvar, korkuluk vb.) bulunmamaktadır. Taşınmazın elektrik, telefon, su ve kanalizasyon hattı bağlantıları bulunmuyor olup altyapı imkanı mevcuttur.

Parsel 190 m2 olup 24/191 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 23,99 m2dir. Söz konusu hisse imar planına göre Konut Alanında kalmakta olup, ayrık nizamda maksimum 3 kat yapılaşma hakkına sahiptir. Parselin ön cephesinden ve yan cephelerinden 3 metre, arka cephesinden 4 metre çekme mesafesi vardır. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu ve yapılaşma şartlarını, teyit ediniz. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.