Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Balıkesir Altıeylül 2.Aygören Mahallesinde 23m2 Hisseli Arsa

Vakıftan 23m2

Özellikler

Tapu no 9280
Ada 4394
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisseli Evet
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

2. Aygören Mah., Altıeylül - Balıkesir

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Soma Caddesi üzerinde Gaziosmanpaşa istikametinde ilerlenir. Necatibey Eğitim Fakültesi geçildikten sonra ilk sağa dönülerek Sütlüce Caddesine girilir. Cadde sonunda sağa dönülerek Paşa Caddesine bağlanılır. Daha sonra ilk sola dönülerek 4. Yamaç Sokağa ulaşılır. Taşınmaz bu sokağın sonunda, Değirmenler Sokak ile 4. Yamaç Sokak kesişim köşesinde konumludur.

Özellikler: Taşınmaz, kat irtifaklı olmayıp arsa vasıflıdır. Kat mülkiyeti kanununa tabi olmadığından bağımsız bölüm ihtiva etmemektedir.

Taşınmaz Balıkesir ili, Altıeylül ilçesi, 2. Aygören Mahallesi, 4394 ada, 2 parselde kayıtlı, 190,96 m² yüz ölçümüne sahip, “Arsa” vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz hafif eğimli bir topoğrafyada konumlu olup yaklaşık yamuk geometrik forma sahiptir. Parselin iki cephesi yol ile diğer cepheleri ile komşu parseller ile çevrilidir. Parselin Değirmenler Sokağa bakan cephesi 14 m, 4. Yamaç Sokağa bakan cephesi 9 m'dir. Parselin derinliği ortalama 15 m'dir. Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Taşınmaza ulaşılan yol asfalt kaplıdır.Sınırlarını çevreleyen herhangi bir unsur (duvar, korkuluk vb.) bulunmamaktadır. Taşınmazın elektrik, telefon, su ve kanalizasyon hattı bağlantıları bulunmuyor olup altyapı imkanı mevcuttur.

Parsel 190 m2 olup 24/191 hissesi satılıktır. Hisseye düşen pay 23,99 m2dir.