1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bahçeşehir Suites'te 2+1 Rezidans Daire

Sahibinden 2 + 1 122m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 15733
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 122m2
Ada 642
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 22
Bulunduğu Kat 9
Bağımsız Bölüm 59

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Bulvarı Koza Mah. 1742 Sok. No:1 Hoşdere-/Bahçeşehir-Esenyurt ST

Uzman Görüşü

Taşınmaz ulaşım açısından toplu taşıma araçlarına yakın olması ve Esenyurt ve Hoşdere yolu üzerinde olması ile kolay erişilebilir bir konumda olması, otel konseptinde dizayn edilmesi, rezidans dairesi olması ve çeşitli imkanlarının olması taşınmazın avantajıdır. 

Açıklama

7 YILDIZLI OTEL KONSEPTİNDE DİZAYN EDİLEN, BAHÇEŞEHİR SUİTES'TE  2+1 GENİŞ BALKONLU REZİDANS DAİRE 

Özellikler:  Daire brüt 122 m2 olup , 2+1 kullanım  alanlıdır, 9. katta kuzeybatı cephesinde yer alan 59 nolu bağımsız bölüm, Geniş Balkonlu, Klimalı, Ankestre Mutfak, Yüksek Tavanlı, Spot Aydınlatma, Akıllı Ev Sistemleri,Yangın Ve Hırsız Alarmı, Görüntülü Diyafon, Kompozit Dış Kaplamalı, Güvenlikli, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzlu, Saunalı, Türk Hamamlı, Fitness'li, Sosyal alanları bulunan, Açık ve Kapalı otoparklı, (otoparkta araç yıkama alanı mevcuttur),Vestiyer, Resepsiyon, Çocuk Oyun Parkı ve kreşi, Su Depolu , Jeneratörlü, Otoparkta Araç yıkama alanı, 3 asansörlü, her katta 8 daire bulunan lüks residence dairesidir. Dış Cephe 150 ds sert taş yönü kullanılmış üzerine alüminyum kompozit kaplıdır. Taşınmazın yapı denetimleri, zemin etütleri tamamlanmış olup, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz içerisindeki tüm döşeme, dolap ve duvarlar bakımlıdır.

Ulaşım: Toplu taşımaya yakın, Esenyurt ve Hoşdere yolu üzerinde yer alan taşınmaz lokaysan olarak avantajlıdır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.