1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bağcılar Prestijli Projede 79 m2 Daire

Şirketten 1 + 1 79m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14398
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 79m2
Ada 1552
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 21
Bulunduğu Kat 2
Isıtma Sistemi Kombili

Ödeme Detayları

KDV % 1
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Göztepe mah. İstoç Oto Center yanı No:10 Bağcılar / İstanbul / Bağcılar / İstanbul Avrupa / Türkiye Batışehir

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olması, Tem Otoyolu'na cepheli, prestijli bir projede olması, site içinde yer alıyor olması, site içinde alışveriş meydanı, 121 dükkanlı alışveriş caddesi, 108.000 m2 peyzaj alanı, 3 adet kapalı fitness salonu, 3 adet kapalı havuz, 3 adet açık havuz, 2 adet site içi restoran, 3 adet 1500 m2 çocuk oyun alanı, halı saha, yürüyüş ve koşu alanları, tenis kortu, basketbol alanı, bilardo odası, özel okul, cami bulunması avantajdır.

Açıklama

Özellikler: Tem Otoyolu'na cepheli bir konumda yer alan Bağcılar'ın En Prestijli Projesi'nde H1 Blokta 2. katta yer alan 47 nolu bağımsız bölüm brüt 79 m2 kullanım alanlı 1+1 Daire'dir. TEM'den direkt proje geçiş vardır.

Projede, alışveriş meydanı, 121 dükkanlı alışveriş caddesi, 108.000 m2 peyzaj alanı,3 adet kapalı fitness salonu,3 adet kapalı havuz,3 adet açık havuz,2 adet site içi restoran,3 adet 1500 m2 çocuk oyun alanı, halı saha, yürüyüş ve koşu alanları, tenis kortu, basketbol alanı, bilardo odası, özel okul, cami bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz tapuda Mahmutbey Mahallesi'nde kayıtlıdır. Taşınmazın satış fiyatına %1 KDV oranı dahildir.

Tapu.com'dan Proje Gayrimenkulü Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.