1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bağcılar Güneşli Projesi'nde Kiracılı 85 m2 Dükkan

Şirketten 85m2

Özellikler

Satıcı Şirketten
Tapu no 14212
Metre Kare 85m2
Ada 2339
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Kalorifer
Kat Sayısı 21
Bağımsız Bölüm 103
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 18
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Güneşli Mahallesi 2339 Ada 13 Parsel

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıana cadde üzerinde konumlu olması, ulaşım imkanlarının çeşitli ve kolay olması, yüksek kira getirisinin olması ve amorti süresinin kısa olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 1.katta yer alan dükkan nitelikli 103 no'lu bağımsız bölüm GÜNEŞLİ'DE ANA CADDE ÜZERİNDE konumludur. Brüt 85 m2 kullanım alanına sahiptir. 

9235 m2'lik arsaya kurulan iki bloktan meydana gelen projede yer almaktadır.

Ulaşım: TEM otoyoluna ve Basın Ekspres Yoluna bağlantıyı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşakta ve Metro durağının yanı başında yer alan taşınmazın herhangi bir ulaşım sorunu bulunmamaktadır. 

Not: Taşınmazın tapusu İstanbul İli, Bağcılar İlçesi, Kirazlı Mahallesi'ne kayıtlıdır. Taşınmazın aylık kira getirisi 7000+ KDV'dir. Satış fiyatına KDV oranı dahil değildir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.