COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Söke Sayrakçı Mahallesi'nde 14 Dönüm Zeytinlik

Bankadan 14375m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16421
Metre Kare 14375m2
Ada 0
Parsel 106
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Sayrakçı Mah. Göcenler Mevki, 106 Parsel Zeytinlik Söke / Aydın

Açıklama

Özellikler: Aydın İli, Söke İlçesi, Sayrakçı Mahallesi, Göcenler Mevkii, 106 parselde yer alan 14375 m2 yüzölçümlü ZEYTİNLİK vasıflı taşınmazdır. Arazide yaklaşık 100 civarında zeytin ağacı bulunmaktadır.

Ulaşım: Aydın İli, Söke İlçesi, Sayrakçı Mahallesi, Göcenler Mevkii, 106 parselde konumlu mahalle merkezine 895 metre mesafede yer almaktadır.

Not: 1/100000 ölçekli Aydın- Muğla- Denizli ÇDP'sine göre taşınmaz " tarım arazisi" alanındadır.


Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.