Aydın Kuşadası Caferli Mahallesi Asrav Sitesinde 4+1 Dubleks

Bankadan • 4 + 1 • 153m2

Özellikler

Tapu no 6592
Pafta 0
Ada 0
Parsel 375
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 2
Natamam Evet
Arsa Yüzölçümü 2772

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Caferli Mahallesi, Atatürk Caddesi, Asrav Sitesi, No: 118, D: 3 Kuşadası/AYDIN

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul Caferli Mahallesi, Atatürk Caddesi, Asrav Sitesi, No: 118, D: 3 posta adresinde bulunmaktadır. Açık tarifi ise Kuşadası İlçesinin siteler bölgesinde ana arter konumunda olan Davutlar Yolu (Atatürk Caddesi) ile Soğucak Yolunun kesiştiği kavşaktan Davutlar yoluna girilerek güneydoğu yönde yaklaşık 3.3 km ilerledikten sonra sol tarafta kalan toprak zeminli site yoluna girilerek kuzey yönde yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra sol tarafta kalan Asrav Sitesinde konumludur. 

Özellikler: Gayrimenkul 375 parsel üzerinde konumlu III A yapı sınıfında betonarme olarak Zemin Kat + 1 Normal Kat + Çatı Kat olarak inşa edilmiş 3 nolu bağımsız bölümdür. 3 bağımsız birim nolu dubleks mesken ana taşınmazın kuzeyinde batısından doğusuna doğru ikinci sırada kalan ikiz bloğun batı cephesinde kalan dubleks meskendir.

Gayrimenkulün onaylı projesine göre zemin katta; salon, açık mutfak, wc ve teras hacimlerinden oluşmakta olup 50 m2 kullanım alanı, 1'inci katta; 3 oda, banyo, hol, balkon ve teras hacimlerinden oluşmakta olup 61 m2 kullanım alanı 15 m2 teras alanı, çatı katta; çatı arası ve 2 dolap odası hacimlerinden oluşmakta olup 42 m2 kullanım alanı olup zemin kattaki ve 1'inci kattaki teras alanları hariç toplam brüt 153 m2 kullanım alanlıdır. İç mekan bilgisi bilinmediği için eksik imalatlar olabilir.

Gayrimenkul 2.722.71 m2 alana sahip 375 parselde konumlu 3 nolu bağımsız bölüm nolu dubleks meskendir. Konu gayrimenkulün konumlu olduğu ana taşınmazda yatayda kat irtifakı kurulu olup 3 adet ikiz blok 2 adet tekli blok olup ana taşınmaz üzerinde toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Konu gayrimenkulün konumlu olduğu ana taşınmazda tüm bağımsız bölümlerin dış cepheleri su bazlı dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana taşınmazın etrafı bahçe duvarı ile çevrili olup site içi peyzaj çalışmasının tamamlandığı görülmüştür. Konu gayrimenkulün bulunduğu ana taşınmaz topoğrafik olarak hafif eğimli bir konumda bulunmaktadır. Ana taşınmaz konum itibari ile elektrik, su ve telefon gibi altyapı hizmetlerinden yararlanır durumdadır. Gayrimenkulün kuzey, güney ve batı yönlerinde cephesi ve açık otoparkı bulunmaktadır.