Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Aydın Köşk Çarşı Mahallesinde 96 m2 Dükkan

Bankadan 96m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 6410
Pafta M20A12D
Ada -
Parsel 4665
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 52
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çarşı Mahallesi Kanuni Sokağı Unicity 3/3C Köşk/Aydın

Açıklama

Ulaşım: Köşk müftülüğünün güneyinden geçen Mahmut Şen bulvarı üzerinden ilerlerken sol tarafta yer alan Kanuni sokağa giriş yapılır ve kuzey istikamete yaklaşık 280 m yürümeden sonra konu taşınmazın da yer aldığı Unicity Apartmanı'na ulaşılır. Taşınmazın yakınındaki Mahmut Şen Bulvarı'na toplu taşıma ve özel araçlar ile ulaşım sağlanabilir.

Özellikler: Taşınmaz 1. bodrum katında dükkandır. Binanın bodrum girişinin sol tarafında ön cephede bulunur.  Binanın kuzeyinde yer almaktadır. Dükkan ve lavabodan oluşan konu taşınmazın alanı toplamda 90 m2 alana sahip olmasına rağmen dükkanın giriş kapısının önü kapatılarak kullanılabilir alana 6 m2 eklenmiş ve kullanılabilir alan 96 m2 ye ulaşmıştır. Bu değişiklik ile alakalı bir tadilat belgesi ve ruhsata ulaşılamamıştır. Taşınmazın bütün zemini seramik kaplıdır. Islak hacim duvarları seramik geriye kalan duvarları ise alçı sıva üstüne plastik boyadır. Tavanı asma tavan, dış cephesi ise camlı alüminyum vitrindir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 0 ada,4665 parsel 1290 m2 yüz ölçümlü arsa vasıflı taşınmaz niteliğindedir. Taşınmazda kat irtifakı kurulmuştur ancak kat mülkiyetine geçilmemiştir. Yapı betonarme kaskas yapı tarzında 2 bodrum+ zemin + 5 normal kat olmak üzere 8 katlıdır. Ana gayrimenkulün 2. bodrum katında jeneratör odası, kazan dairesi, yakıt deposu, sığınak, hidrofor odası, 1. bodrum katında giriş, iki dükkan ve 3 mesken, zemin katında 2 dükkan 6 mesken ve 4 ten itibaren her katında sekiz mesken olmak üzere 45 adet mesken, 4 adet dubleks mesken ve 4 adet de dükkan olmak üzere 53 bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi sıva üstü boyalı, bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğrama, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Taşınmaz içerisinde bir adet faal durumda asansör bulunmaktadır.