COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Karpuzlu Dalip Mahallesinde 9.500 m2 Zeytinlik

Bankadan 9500m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10724
Metre Kare 9500m2
Ada 0
Parsel 393
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Dalip Mahallesi, Çulhaharman Mevkii, 393 Parsel Karpuzlu / AYDIN

Açıklama

Ulaşım:  Aydın ili, Karpuzlu İlçesi, Dalip Mahallesi, Çulhaharman Mevkii, 393 Parselde bulunan "Altmış Dört Ağaçlı Zeytinlik" vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım Mutluca ve Soğukoluk Mahallesi arasında irtibatı sağlayan yola bağlantısı bulunan patika yol ve bu yola komşu parseller üzerinden sağlanabilmektedir.

Mutluca Mahallesi 6360 Sayılı Kanun ile mahalleye dönüştürülmüş olup Karpuzlu İlçe Merkezine 12 km mesafede yer almaktadır. Mahallede 2012 nüfus kayıtlarına göre 45 kadın, 68 erkek olmak üzere toplam 113 kişi ikamet etmektedir. Mahalle merkezinde yapılaşma ağırlıklı olarak 1-2 katlı yığma ve betonarme yapılaşmalardan oluşmaktadır. Öte yandan mahalle dışında yapılaşma bulunmayıp parseller tarımsal amaçlarla kullanılmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz geometrik olarak yamuk yapıda olup topoğrafik olarak yüksek eğimli yapıya sahiptir. Taşınmaz tınlı toprak yapısına sahiptir. Kadastral yol cephesi bulunmamakla birlikte, yüksek dağ üzerinde konumlu olması ve yüksek eğim oranı nedeniyle ulaşım kabiliyeti oldukça kısıtlıdır. Taşınmaz üzerinde 64 ağaç zeytin ağacı bulunmaktadır.

Not: Taşınmaz "Tarım Alanı" lejantına sahip olup yapılaşma şartı bulunmamaktadır.