COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Karpuzlu Dalıp Mahallesinde 14.760 m2 Zeytinlik

Bankadan 14760m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10503
Metre Kare 14760m2
Ada 0
Parsel 427
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Aydın İli, Karpuzlu İlçesi, Dalip Mah., Çulhaharman Mevkii

Açıklama

Ulaşım:  Aydın İli, Karpuzlu İlçesine bağlı, Dalip Mahallesi Çulhaharmanı Mevkii sınırları içinde yer almaktadır. Değerlemeye konu olan taşınmaza ulaşım için; Mutluca Mah. Merkezinden bahçe yolları takip edilerek kuzey istikametine doğru yaklaşık 165 m ilerlenerek sağa kadastral yola dönülür ve 200 m sonra taşınmaza ulaşım sağlanır.

Özellikler: Taşınmaz 427 parsel üzerinde yüz yirmi ağaçlı zeytinlik vasfındadır. Kadastral yola cephesi bulunmayan parselin içerisinde hâlihazırda zeytin ağaçları mevcuttur. Değerleme konusu taşınmazın sulama ve elektrik imkanı bulunmamaktadır. Kuru tarım yapılabilen bölgede olup mahalle merkezine kısmen uzak mesafededir. Parselin içerisinde 20 ile yaş arasında yaklaşık 60 adet zeytin ağacı bulunmaktadır. Parsel sınırları net değildir.

Not: Karpuzlu İmar İşleri Müdürlüğü?nden alınan bilgi üzerine `TC Çevre ve Orman Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi ve Planlama Genel Müdürlüğü Aydın-Muğla-Denizli Planlama Bölgesi 1/100000 ölçekli Çevre Düzeni Planında `bir kısmı orman bir kısmı tarım` alanında kalmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede imar planı mevcut değildir. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi olmadığı için yapılaşma hakkı bulunmamaktadır.