COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Aydın Çine Bereketli Mahallesinde 3 Adet 85 Dönüm Tarla

Bankadan 85835m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11118
Metre Kare 85835m2
Ada 101-101-102
Parsel 7-8-6
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bereketli Mahallesi, Asar Mevki 101 ada 7-8 Parseller,102 ada 6 Parsel, Çine/Aydın

Aydın Çine Bereketli Mahallesinde 3 Adet 85 Dönüm Tarla

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazlar Aydın İli, Çine İlçesi, Bereket Mahallesi, Asar Mevki, 101 ada 7 ve 8 parseller, 102 ada 6 parsel üzerinde yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım; Bereketli mahallesi meydanında konumlu Cami başlangıç noktası olarak kabul edilirse köy yol kuzey doğu istikametine ~600 m ilerlenir. Sol tarafımızda yer alan patika yola dönüş yapılır ve yol kuzey doğu istikametine ~400 m ilerlenir. Sağ tarafımızda yer alan patika yola dönüş yapılır ve yol kuzey batı istikametine ~3.5 km ilerlenir. Sol tarafımızda yer alan 101 ada 7 ve 8 parseller, sağ tarafımızda yer alan 102 ada 6 parsele ulaşım sağlanır. Taşınmazlara ulaşım arazi araçları ile sağlanmaktadır. 

Özellikler: Taşınmazlardan 101 ada 7 parsel, Bereket Mahallesi, Asar mevkisinde, tapu kayıtlarında Tarla vasıflı olup 19.727,93 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmaz eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formadır. Parsel doğu cepheden ~100 m kadastral yola diğer tüm cephelerden ise komşu parsellere cepheli bir vaziyettedir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde; parsel üzerinde çalılıklar bulunmaktadır.

Taşınmazlardan 101 ada 8 parsel, Bereket Mahallesi, Asar mevkisinde, tapu kayıtlarında Tarla vasıflı olup 28.236,12 m2 sahiptir. Taşınmaz eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formadır. Parsel doğu cepheden ~210 m kadastral yola diğer tüm cephelerden ise komşu parsellere cepheli bir vaziyettedir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde; parsel üzerinde çalılıklar bulunmaktadır.

Taşınmazlardan 102 ada 6 parsel, Bereket Mahallesi, Asar mevkisinde, tapu kayıtlarında Elli ağaç zeytini olan tarla vasıflı olup 37.872,94 m2 sahiptir. Taşınmaz eğimli bir topografik yapıda olup geometrik olarak amorf formadır. Parsel tüm cephelerden komşu parsellere cepheli bir vaziyettedir. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemeler neticesinde; parsel üzerinde az sayıda zeytin ağaçları (~50 adet zeytin ağacı), genellikle çalıklıklar bulunmaktadır. Bölgenin ana geçim kaynağı yoğunluk olarak hayvancılığa dayalıdır. Bölgede ki çoğu arazi hayvancılık amaçlı (Otlak amaçlı) olarak kullanılmaktadır. Bölge son zamanlarda güneş paneli inşası için talep artmakta olup bölgede fiyatlar yükselmektedir. Taşınmazlar Tarım Arazisi sınırları içerisinde yer almakta olup, taşınmazların bulunduğu bölgede elektrik ve sulama alt yapısı bulunmamaktadır. Taşınmazların konumlu olduğu bölgede genel itibari ile otlakiye alanlar, zeytinlikler vb. ürünler yetiştirilmektedir. Taşınmazların toprak yapısı kumlu-taşlı olup verimsiz toprak yapısına sahiptir. Taşınmazların parsel sınırları belirgin bir vaziyette olup çevresinin bir kısmı taş duvar bir kısmı ise tel çit ile çevrili vaziyettedir. 

Not: Taşınmazlar 1/100.000 ölçekli Aydın – Muğla – Denizli Çevre Düzeni Planında “Tarım Arazisi” sınırları içerisinde kalmaktadır.