COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ataşehir Dumankaya İkon'da 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 89m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9326
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 89m2
Ada 2652
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm A 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Örnek Mahallesi Ercüment Batanay Sokak Dumankaya İkon No:14E A-Blok Kat:1 Daire:28 Ataşehir / İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Göztepe Libadiye Caddesi`nde Ümraniye yönünde devam edilirken Örnek Mahallesi istikametine doğru sapılır. Şehit Cahar Dudayev Caddesi üzerinde sağ kolda bulunan Fehmi Tokay Caddesi`ne dönülerek bu cadde üzerinde devam edilir. Caddenin sonunda Ercüment Batanay Sokağı`na ulaşılarak sokak üzerinde devam edilir. Dairenin bulunduğu bina Ercüment Batanay Sokak üzerinde sağ sırada bulunan Dumankaya İkon Blokları`dır. Bloklar üst gelir seviyesine hitap eden bir yapıdır. Blokların yer aldığı bölgede ise orta ve alt gelir grubu yerleşim sakinlerinin ikamet ettiği yapılar yer almakla birlikte, yeni yapılan inşaatlar da mevcuttur. Metro ve diğer toplu ulaşım arterlerine yürüme mesafesinde olması her yöne ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Yakın çevresinde E-5 Otoyolu ve Optimum Alışveriş Merkezi yer almaktadır.

Özellikler: Dairenin bulunduğu site, 41 ve 40 katlı 3 kulesiyle İstanbul`un en yüksek yapıları arasında olan Dumankaya İKON 1022 rezidans ve 37 home office`den oluşmaktadır. Stüdyo ve 1+1 dairelerin ağırlıkta olduğu projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler de bulunmaktadır. A Blok: 6 bodrum, zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 8 katlı planlanmış olup, 31 adet daire, 6 dükkan olmak üzere 37 bağımsız bölümlüdür. Bodrum katlarda ise otopark birimleri bulunmaktadır.

Daire A bloğun 1.normal katında, blok girişine göre sol cephede 28 numaralı dairedir. Hol, banyo, oda, salon ve mutfak nişi birimleri şeklinde tasarlanmış olan taşınmaz 89 m2 alana sahiptir. 

Daire deprem sonrası inşa edilmiş olması, site içerisinde olması, yapısının lüks olması, tercih edilen bölgede olması ve ulaşım kolaylığı açısından yatırım bazlı değerlendirilebilir.