1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ataköy NEF-22 Projesi'nde Yatırımlık İş Yeri

Bankadan 245m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18493
Metre Kare 245m2
Ada 62
Parsel 116
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 3
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 18
Ruhsat Tarihi 16/06/2014
Bağımsız Bölüm C Blok 7
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi Mahallesi, Çobançeşme E-5 Yanyol Caddesi, No: 22, Bakırköy/İstanbul

Açıklama

MERKEZİ, ULAŞIM AVANTAJLI, GENİŞ KULLANIMLI, GÜVENLİKLİ LÜKS SİTEDE İŞ YERİ

Özellikler: 7 no'lu bağımsız bölüm 1.bodrum katta yer almaktadır. Mimari projesine göre; 245,00 m2 yapı inşaat alanlı olup tek bölümden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları amerikan panel, pencereler PVC doğramalı ve ısıcamlıdır. Doğalgaz kombi sistemi döşeli olup radyatörleri takılıdır. Herhangi bir manzarası bulunmamaktadır. Taşınmaz 6 bloklu bir güvenlikli sitede yer almaktadır. Mimari projeye uygun inşa edildiği bilinmektedir. Taşınmazın inşaatı devam etmektedir. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir.

Yakın çevresinde, Yenibosna Metro Durağı ve benzer nitelikte İş merkezleri, ve ticaret alanları bulunmaktadır. Bölge genellikle ticaret – hizmet fonksiyonlu gelişmiştir. Doluluk oranı %70 -%80 civarındadır. 

Not: 16/06/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. TEİAŞ'ın kira şerhi vardır. Aylık aidat tutarı 1.775 TL'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.