COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Kemalpaşa Uzunyalı Mahallesi'nde 4106 m2 Çay Bahçesi

Bankadan 4106m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15324
Metre Kare 4106m2
Ada 222
Parsel 4
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi 222 ada 4 nolu parsel. Kemalpaşa /Artvin

Açıklama

Özellik: 222 ada 4 nolu parsel 4106.31 m² alanlıdır. Yeryer % 30 eğimli yeryer % 10 eğimlidir. Amorf geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın kadastral yola cephesi olmayıp komşu parseller ile sınırlandırılmıştır. Parsel yüzeyi çay ekilidir. Üzerinde herhangi bir yapıya rastlanmamıştır.

Ulaşım: Taşınmaz; Artvin ili, Kemalpaşa ilçesi, Uzunyalı Mahallesi, Pilavtepe mevki 222 ada 4 nolu parsel Kemalpaşa/Artvin posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmazlara karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaz Pilavtepe mevkiinde konumlanmış olup, taşınmaz yakın çevresinde bulunan İstanbul Bazaar AVM'ye 1.2 km mesafededir.

Not: 3402 sayılı kanunun Ek-1 maddesi kapsamında haritaların sayısallaştırılması konusunda şerhi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı 'ÇAY BAHÇESİ'dir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.