Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa Kaya Mahallesi'nde 4610 m2 Çay Bahçesi

Bankadan 4610m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15454
Metre Kare:
4610m2
Ada:
155
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kaya Köyü, 133 Ada, 6 Parsel, 155 Ada, 1 Parsel, Kemalpaşa / ARTVİN

Uzman Görüşü

Taşınmaz çay tarımına elverişli olma ve kadastro yoluna cepheli olma avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: Tapu kayıtlarına göre 4610,68 m² yüz ölçümlü, Çay Bahçesi vasıflı taşınmazdır. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır. Eğimli bir topografik yapıya ve çokgen geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın güney ve doğu yönlerden kadastro yoluna, kuzeyden komşu parsele, batıdan ise orman parseline cephesi bulunmaktadır. Sınırları yerinde işaretli olmayıp doğal sınır arazide belirgindir. Taşınmaz üzerinde dikili çay bahçesi bulunmaktadır.

Parselin bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların yoğun olduğu bir bölgedir. Taşınmaza ulaşım özel araç ile sağlanabilmektedir.  Taşınmazın yer aldığı Kaya Köyü içerisinde farklı 2-3 noktada çay alım yerleri bulunmaktadır. Taşınmazın konumlandığı bölgede kendisine benzer nitelikte çay bahçeleri bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle; 1-2 katlı müstakil binalar, ahırlar, çay bahçeleri ve tarım alanları bulunmaktadır. Bölgede imarsız ve düzenli yapılaşmanın mevcut olmadığı bilinmektedir. Bölgedeki arazilerin genelde eğimli bir zemin üzerinde yer almasından dolayı hiçbir ticari saçaklanma mevcut olmayıp tarım sektörünün tercih ettiği bir bölgedir.

Not: Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. Tarla üzerindeki ekinin verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.