Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Artvin Kemalpaşa Kaya Mahallesi'nde 1389 m2 Tarla

Bankadan 1389m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15345
Metre Kare:
1389m2
Ada:
133
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalpaşa Mahallesi 222 ada 4 nolu parsel. Hopa /Artvin

Uzman Görüşü

Taşınmaz çay tarımına elverişli olma ve köy merkezine yakınlık avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Tapu kayıtlarına göre 1389,51 m2 yüz ölçümlü '' çay bahçesi '' vasıflı taşınmazdır. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır. Eğimli bir topografik yapıya ve çokgen geometrik şekle sahiptir. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Kuzey ve batı yönlerden komşu parsellere, doğu ve güney cephelerden dere yatağına cephelidir. Sınırları yerinde işaretli olmayıp doğal sınır arazide belirgindir. Taşınmaz üzerinde dikili çay bahçesi bulunmaktadır.

Ulaşım: Artvin İli Kemalpaşa İlçesi Kaya Köyü sınırları içerisinde konumludur. Hopa ilçesinden Kemalpaşa istikametine giderken Kemalpaşa merkezine gelindiğinde sağ kol üzerinde yer alan Atatürk caddesine dönülür. Yaklaşık 3 km ilerlenir ve Kaya Köyü Halbaşı Mahallesi Camisi geçildikten sonra yaklaşık 1 km gidildikten sonra sol kol üzerinde yer alan 133 ada 6 parsele ulaşılır. Mülkün bulunduğu bölge genelde tarımsal amaçlı kullanılan tarlaların yoğun olduğu bir bölgedir. Mülke ulaşım özel araç ile sağlanabilmektedir.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.