Artvin Kemalpaşa Cumhuriyet Mahallesinde 140 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 10905
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Pafta 4848.l/m
Ada 167
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Artvin ili, Kemalpaşa ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Cemil Sonbay Caddesi, 5 kapı numaralı Doğa Kent Sitesi, A Blok

Artvin Kemalpaşa Cumhuriyet Mahallesinde 140 m2 3+1 Daire

Açıklama

Özellikler: Söz konusu 3 numaralı bağımsız bölüm binanın 1.bodrum katında ve bina girişine göre sol arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre 3 oda, salon, mutfak, banyo, antre, wc, kiler ve 2 balkon kısımlarından oluşmakta olup, yaklaşık brüt 140 m2 alana sahiptir. 

Taşınmazın içinde olduğu ana taşınmaz; Artvin ili, Kemalpaşa ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 167 ada 18 parsel, 1213,34 m2 yüzölçümlü arsa ve üzerinde ayrık nizam betonarme yapı tarzında 3/B yapı sınıfında inşa edilmiş 2 bodrum, zemin ve 6 normal kat olmak üzere 9 kattan oluşmaktadır. Proje içerisinde vaziyet planında A, B ve C olmak üzere 3 adet blok bulunduğu görülmektedir. 167 Ada 18 Parselde sadece A blok yer almaktadır. Diğer bloklar farklı parsellerdedir. Mimari projesine göre binanın 2.bodrum katında 2 adet depo, kazan dairesi, sığınak, kapıcı dairesi ve diğer katların her birinde 4`er mesken olmak üzere binada toplam 34 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi zemin katından güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Bina giriş kapısı alüminyum ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Giriş holü, kat holleri ve merdivenler mermer kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Binada merkezi sistem kalorifer, asansör ve 2 adet yangın merdiveni; parsel üzerinde açık otopark alanı bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; Karadeniz Sahil yolu üzerinden Sarp Sınır Kapısına doğru hareket edilir. Kemalpaşa İlçesine gelindiğinde Sahil Yolunun Belediyeye bağlanan yol ile oluşturduğu kavşaktan Belediyenin bulunduğu cadde üzerinde ilerlenir, Kemalpaşa Köprüsü geçildikten sonra sağa dönülür. Taşınmaz 150 m ilerde sol tarafta yer almaktadır. Ulaşım yaya olarak ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.