COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Borçka Karşıköy'de 1950 m2 Tarla

Bankadan 1950m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 6163
Metre Kare 1950m2
Ada 564
Parsel 5
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Karşıköy Köyü Yüksek Mahalle Mevkii 564 ada 5 parsel Borçka/Artvin

Açıklama

Ulaşım: Borçka ilçesinden Karşıköy istikametinde yaklaşık 10 km devam edilir, sağa dönülür ve Yüksek Mahalle yoluna girilir. Bu yol üzerinden 3 km gidilerek değerleme konusu parsellere ulaşım sağlanır. Taşınmaz Borçka ilçe merkezine 13 km, Artvin iline 48 km mesafede yer almaktadır.Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikte,tarlalar, çay ve fındık bahçeleri bulunmaktadır. 

Özellikler:  Tarla nitelikli olup, 1.950,70 m2 yüzölçümüne ve topoğrafik olarak eğimli bir yapıya sahiptir. Geometrik olarak yaklaşık dikdörtgen şeklindedir Parselin kuzey ve batı cephesi yola, diğer cepheleri yan parsellere cephelidir. Parsel sınırları belirgin değildir. Parsel üzerinde halihazırda mısır ekili olup ağaçlar da vardır. Ayrıca yaklaşık 9 m2 alana sahip tek katlı ambar olup eski olması nedeniyle değerleme dışında bırakılmıştır. 564 ada 5 parsel kadastral yola cepheli oldukları için ilgili plan hükümleri geçerlidir.

Taşınmazın konumlandığı bölgede kendisine benzer nitelikte bahçeler bulunmaktadır. Dağ bölgesindedir. Konu taşınmazların yakın çevresinde genellikle; düşük-orta gelir grubu tarafından kullanılan, 1-2 katlı müstakil binalar, bahçeler, ahırlar ve tarım alanları bulunmaktadır. Eski yerleşim bölgelerinden biridir. Taşınmaz özel araçlarla zorlukla erişilebilmektedir. Taşınmaz köy merkezine yaklaşık 5,5 km uzaklıktadır.

Ordu-Trabzon-Rize-Giresun-Gümüşhane-Artvin Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Değişikliği`ne göre `Bölgeye Özel Ürün Alanı` nda (Bağcılık, Çay, Fındık gibi) kalmaktadır.