COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Borçka Merkez Mahallesi Mavi Çarşıda 54 Nolu Ofis

Bankadan 58m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6250
Metre Kare 58m2
Ada 256
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 16
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 54
Bulunduğu Kat 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Merkez Mahallesi Çoruh Caddesi Mavi Çarşı No.48 Kat.1 D.54 Borçka Artvin

Açıklama

Ulaşım; Artvin-Borçka karayolu üzerinden Borçka Köprüsünden geçilerek Maradit Caddesine ardından Çoruh Caddesine ulaşılır. Değerleme konusu taşınmazlar bu cadde üzerinde yaklaşık 300 metre ilerledikten sonra yer almaktadır. Taşınmazlara ulaşım toplu taşıma araçları ile, özel araçlarla ve yaya olarak sağlanabilmektedir.

Özellikler; Taşınmaz onaylı projesine göre binanın 2.katında ve doğu cephesinde bulunmaktadır. Taşınmaz projesine göre tek büro hacminden oluşmakta olup 58 m2' dir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın bulunduğu bina ayrık nizam betonarme yapı tarzında 3/A yapı sınıfında inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Ana gayrimenkulün giriş holü ve merdivenleri seramik kaplı olup, bina girişi kapıları ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada merkezi sistem kalorifer ve 2 adet asansör bulunmaktadır. Mimari projesine göre binanın bodrum katında otopark, kazan dairesi ve sığınak, 1. 2. ve 3. katlarında wc ve teras bulunmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölge konut+ticaret fonksiyonlu olarak gelişmiştir. Taşınmazların çevresinde zemin katı iş yeri olan konut blokları yer almaktadır. Taşınmazların yakın çevresinde; Borçka Belediyesi, PTT, banka şubeleri, iş yerleri, cami, market gibi yapılar bulunmaktadır. Taşınmazların konumlu olduğu bölgede orta ve yüksek gelir grubuna mensup bireyler ikamet etmektedir. Bölge alt yapı gelişimini tamamlamış olup belediye hizmetlerinden tamamıyla faydalanmaktadır. Taşınmazların ulaşımı ana caddeye yakın olması sebebiyle kolay ve sorunsuzdur.

02/04/2002 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.