COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Borçka Demirciler Köyü'nde İki Katlı Müstakil Ev

Bankadan 2 354m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 6165
Oda Sayısı 2
Metre Kare 354m2
Ada 175
Parsel 15
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 8809

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Demirciler Köyü Elmalı Mevkii 175 ada 15 parsel Borçka/Artvin

Açıklama

Ulaşım: Borçka ilçesinden Hopa istikametinde yaklaşık 6 km devam edilir, sola dönülür ve Demirciler Köyü yoluna girilir. Bu yol üzerinden 6,6 km gidilerek ulaşım sağlanır. Taşınmazın yakın çevresinde, benzer nitelikte, tarlalar ve fındık bahçeleri bulunmaktadır. 

Özellikler: İki katlı kargir ev ve serender ve fındık bahçesi ve tarla nitelikli olup, 8.809,20 m2 yüz ölçümüne ve topografik olarak eğimli bir yapıya sahiptir. Geometrik olarak yaklaşık üçgen seklindedir Parselin kuzey cephesi yola ve yan parsellere, batı cephesi dereye, diğer cepheleri yan parsellere cephelidir. Parsel üzerinde kadastro paftasına göre iki katlı kargir ev ve serender yer almakta olup halihazırda 2 katlı ev ve 2 katlı serender bulunmaktadır. Binalar; ayrık nizam betonarme karkas yapı tarzında 3/A yapı sınıfında inşa edilmiş zemin ve 1.kat olmak üzere toplam 2`ser kattan oluşmaktadır. Binada 2 adet mesken bulunmaktadır. Binanın zemin ve 1.katı yaklaşık brüt 143 m2 alanlıdır. Binanın dıs cephesi ince sıvalı ve boyalıdır. Serenderin zemin ve 1.katı yaklaşık brüt 34 m2 alanlıdır. Binanın dış cephesi sıvasızdır. Ayrıca parsel üzerinde fındık ekili olup ağaçlar da vardır.

Taşınmaz dağ bölgesindedir. Konu taşınmazların yakın çevresinde genellikle; düşük-orta gelir grubu tarafından kullanılan, 1-2 katlı müstakil binalar, bahçeler, ahırlar ve tarım alanları bulunmaktadır. Eski yerleşim bölgelerinden biridir. Taşınmaza özel araçlarla zorlukla erişilebilmektedir. Taşınmaz köy merkezine 175 ada 15 parsel yaklaşık 2 km uzaklıktadır.

Ordu-Trabzon-Rize-Giresun-Gümüşhane-Artvin Planlama Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı Değişikliği`ne göre 175 ada 15 parsel `Bölgeye Özel Ürün Alanı` nda (Bağcılık, Çay, Fındık vb.) alanında kalmaktadır.