COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Artvin Arthavi Boğaziçi Mahallesinde 2+1 75 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11178
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Pafta 5152-F-C
Ada 20
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Boğaziçi Mahallesi 10 Nolu Sokak Hatinoğlu Apt No:8 Daire:7 Arhavi / Artvin

Artvin Arthavi Boğaziçi Mahallesinde 2+1 75 m2 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaĢım için; Arhavi İlçe merkezinde, Çaykur Fabrikası önündeki kavĢaktan Nurettin Çarmıklı Caddesi'ne girerek güney istikamette yaklaĢık 300 m ilerledikten sonra sola, devamında ilk sağa dönülür ve sol kolda taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz; kat irtifakına esas projesinin kat planlarına göre bina girişine göre sağda konumlu; giriş holü, salon, 2 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon hacimli; brüt yaklaşık 75 m2 kullanım alanlıdır. Projesine uygundur. Giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap, dış cephe doğramaları pvc, zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer tüm mekanlarda seramik kaplı, duvarlar banyo ve wcde fayans kaplı, diğer tüm mekanlarda plastik boyalı ve kartonpiyerlidir. Mutfak dolapları mdf, tezgahı granittir. Banyoda duş kabini, klozet ve lavabo bulunmaktadır. Isınma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır. Bakımlı durumdadır. Güney ve doğu cephelidir. Cepheleri kapalıdır.

Taşınmazın içinde olduğu bina; 20 ada 11 parsel numaralı 211 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde, bitiĢik nizamda, kargir yapı tarzında, bodrum+zemin+4 normal katlı olarak inĢa edilmiştir. Yerinde mimari projesine aykırı olarak ruhsatsız çatı kat ilave edilmiştir. Kat irtifakına esas projesine göre bodrum katında 5 adet eklenti kömürlük ve bina giriĢi, zemin katında 1-2, 1.katında 3-4, 2.katında 5-6, 3.katında 7-8, 4.katında 9-10 bb numaralı meskenler bulunmaktadır. Bina giriĢi bodrum kat güney cephedendir. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalı, giriĢ kapısı ile balkon ve merdiven korkulukları demir doğrama, bina içi zeminler giriĢ holünde mozaik, kat holleri ve merdivenlerde mermer kaplı, duvarlar plastik boyalıdır. Isınma merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır. Asansör yoktur.

Not: 22.04.1985 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur.