Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Artvin Arhavi Boğaziçi'nde Natamam 183m2 Daire

Bankadan 4 + 1 183m2

Özellikler

Tapu no 5438
Pafta -
Ada 265
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 11

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Boğaziçi Mahallesi, Yavuz Selim Caddesi, No:6 Kat:5 D:11 ARHAVİ/ARTVİN

Açıklama

Ulaşım: Boğaziçi Mahallesi sınırları içerisinde, Yavuz Selim Caddesi üzerinde, yolun sağ tarafında yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için; bölgenin ana arterlerinden olan Atatürk Bulvarı üzerinde kuzeydoğu ­ güneybatı istikametinde ilerlenirken sol kolda yer alanYavuz Selim Cad. dönülür. Değerleme konusu taşınmazın bulunduğu bina cadde üzerinde, sağ kolda konumlanmaktadır. Civarı konut bölgesi şeklinde yoğunluk kazanmış olan taşınmazın yakınlarında, Arhavi Devlet Hastanesi, ilkokul, çay fabrikası, otel, askerlik şubesi, Yeni Cami, terminal bulunmaktadır.

Özellikler: 11 numaralı bağımsız bölüm nolu dubleks mesken 5+çatı katta, bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Mesken projesine 
göre 5.katı; 2 oda, salon, hol, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon olmak üzere yaklaşık brüt 117 m2; çatı katı 2 oda, kiler, antre, banyo ve teras olmak üzere teras alanı (54 m2) hariç 66 m2, toplam 183 m2 alana sahiptir. Söz konusu binanın yapımı tamamlanmamış olup,  taşınmaz %73 inşaat seviyesindedir. Taşınmazın güncel iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bodrum+ zemin+ 5 normal+çatı katlı olarak planlanmıştır. Bodrum katında depo, sığınak, otopark ve kazan dairesi ve diğer katlarında 2'şer adet mesken olmak üzere binada toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı mimari projesinde ve yerinde bodrum kattan ve binanın güney cephesinden yapılmaktadır. Binanın dış cephesi sıvalı ve boyalıdır. Bina dış kapısı cam bölmeli demir doğrama, merdivenler mermer kaplı olup merdiven korkulukları demir doğramadır. Binada merkezi sistem kalorifer, yangın merdiveni ve asansör bulunmaktadır.