COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ardahan Merkez Kaptanpaşa Mahallesinde 108 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 108m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11869
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 296
Parsel 55
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAPTANPAŞA Mah. EDİP ÇANAKÇI Cad. No: 16 / 3 MERKEZ / ARDAHAN

Açıklama

Özellikler: 3 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz mimari projesinde ve yerinde, 108 m2 brüt alanlı 2 oda, 1 salon, 1 mutfak 1 banyo, 1 wc, 1 antre hacimlerinden oluşmaktadır. 3 bağımsız bölüm zemin kattan bina girişine göre bodrum katta sol cephede konumludur. Onaylı mimari projesinde mutfak olarak belirtilen mahal oda olarak kullanılmaktadır. Mutfak salonu ile müşterek (amerikan mutfak) kullanımlı düzenlenmiştir. Mesken dahilinde zeminler; salon, antre, mutfak ve odada laminant kaplı, ıslak hacimli seramik kaplıdır. Duvarlar; ıslak hacimlerde tavana kadar seramik ve diğer ünitelerde ince alçı sıva üzeri saten boyalı, tavanlar; salonda ve diğer binalar ince alçı sıva üstü plastik boya ve ıslak hacimlerde asma tavanlıdır. Banyo içerisinde duş tesisatı ve klozet içerir. Taşınmazın giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları amerikan panel kapılıdır. Pencere aksamı pvc camları kırılmıştır. Kalorifer tesisatı çekili, petekler monte edildi. Mesken kombi ile ısınacak şekilde projelendirilmiştir. Taşınmaz dahilinde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi orta ölçeklidir. Taşınmazın bakım ve onarım servisi vardır.
Ana taşınmaz; 1296,80 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde A ve B blok adlandırılan 2 yapıdan oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A Blok betonarme karkas yapı tarzında ayrık 
nizamda bodrum + zemin + 5 normal katlı, iki bloklu olarak projelendirilmiş ve atölyede. Edip Çanakçı Sokak'ta orta kısımda yer alan sitenin girişi, sokak cephe hattı üzerinde, A / blok girişi ise sitesi içerisinden ve zemin kattan girişi. Taşınmaz bulunduğu A blok ise parselin batısında ve giriş kısmında konumludur. Toplam 23 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Çatı sistemi ahşap karkas üzeri galvanizli sac üzeri binanın dış cephesi sıva üstü dış cephe boya kaplaması, bina giriş kapısı demir ferforje kapı, bina giriş sahanlığı, mermer, duvarlar ince alçı sıva üstü saten boya ve basamak ve sahanlıklar; mermer kaplama, duvarlar alçı sıva üstü plastik kaplama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada asansör bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaz, Edip Çanakçı Caddesi üzerinde, Telekom Sokak kesişiminin 
yaklaşık 60 m uzakta yer alıyor. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgede yapılaşmalar genellikle konut nitelikli olup, bölge genelinde 4-5 katlı yapılar hakimdir. Taşınmazın bulunduğu bölgede az sayıda boş parsel de yer almaktadır. Nadir olmakla birlikte taşınmazların zemin katlarında ticari amaçlı taşımazlar vardır. Bölgede benzer nitelikte %10'dan az oranda boş taşınmaz vardır.Bölge konut amaçlı gelişmektedir. 
Not: 27/05/2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.